Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Volný čas a zábava
Volný čas a zábava
...
Kategorie
Volný čas a zábava
Volný čas a zábava · Hnědá
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Hnědá
90 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Lezuza
Kovová, ø 11 cm, výška 29 cm
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Arbore
Dřevěná/látková, ø 23 cm, výška 48 cm
Skladem
Poslední kousky
1 283 Kč
s kódem
1 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Nákupní taška Cafe Creme
Lněná
(17)
Skladem
Poslední kousek
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, hnědá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
P.L.A.Y.
Pelíšek Outdoor Bed Mocha M
Pro psa, s potiskem, hnědý, 90x70 cm
Skladem
Poslední kousky
2 456 Kč
s kódem
2 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Carla Ferreri
Kabelka SS21 CF 8045
Kožená
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 039 Kč
s kódem
2 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 2,6 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 1,3 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 500 ml
(1)
Skladem
89 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Ubrousky v sadě Bistro
2 ks, textilní, s nápisem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Zahradní lehátko Arrecife
Polohovací, dřevěné, hnědé, nosnost 120 kg, šířka 60 cm, výška 80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
4 621 Kč
s kódem
5 437 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Anosy
Dřevěná, ø 18 cm, výška 26,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní lehátko Deco Porto
Polohovací/skládací, plastové, hnědé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 34,5 cm, hloubka 191,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
2 181 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Čepice
(1)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Slunečník Kalife
Taupe, naklápěcí/bez stojanu, kulatý, ø 270 cm, výška 235 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 648 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lehátko Beverly Hills
Dřevěné, hnědé, šířka 74 cm, výška 75 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 202 Kč
s kódem
9 649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Miska
Pro domácího mazlíčka, plastová
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DOKE
Módní doplněk Mix
(19)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Láhev na ocet Poterie
Kameninová, hnědá
Doručíme od 20. 10. 2026
559 Kč
s kódem
658 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Serein
Dřevěná/látková, ø 21 cm, výška 34,5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 164 Kč
s kódem
1 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Kabelka
Skladem
Poslední kousky
11 304 Kč
s kódem
13 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Renata Corsi
Psaníčko SS21 RC 8089
Kožené
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 580 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Isabella Rhea
Psaníčko SS21 IR 2105
Kožené
Skladem
Poslední kousek
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 8 ks
Esschert Design
Jednorázové nádobí
8 ks
(14)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
29 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Podložka pod misku Mat In Felt
Látková, hnědá, 40x60 cm
(4)
Doručíme od 19. 11. 2026
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Pelíšek Magic Cat
Pro kočku, kulatý, světle hnědý, ø 58 cm
Skladem
Poslední kousek
1 189 Kč
s kódem
1 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Plaček Pet Products
Pelíšek Scruffs Chester XL
Pro psa, plyšový, hnědý, 90x70 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
P.L.A.Y.
Cestovní pelíšek Outdoor Chill Pad Mocha S
Pro psa, s potiskem, hnědý, 60x45 cm
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
P.L.A.Y.
Pelíšek Outdoor Bed Mocha L
Pro psa, s potiskem, hnědý, 120x90 cm
Skladem
Poslední kousky
3 212 Kč
s kódem
3 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Ferruccio Laconi
Módní doplněk
(1)
Skladem
Poslední kousek
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Lucerna Anosy
Dřevěná, ø 21,5 cm, výška 35 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 648 Kč
s kódem
1 939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zahradní lehátko Itani
Polohovací, ratanové, hnědé, nosnost 130 kg, šířka 80 cm, výška 36 cm, hloubka 189,5 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
12 217 Kč
s kódem
14 373 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Potravinová krabička
Světle hnědá, 4,2 l
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
P.L.A.Y.
Pelíšek Outdoor Bed Mocha S
Pro psa, s potiskem, hnědý, 70x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Mauro Ferretti
Lucerna Twist
Kovová, ø 23 cm, výška 43 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 308 Kč
s kódem
1 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zahradní lehátko Stay
Polstrované, hnědé, nosnost 150 kg, šířka 80 cm, výška 25 cm, hloubka 190 cm
Doručíme od 19. 11. 2026
17 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Hnědá
1
2