Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Dekorace
Vázy a sošky
Vázy
Vázy
...
Vázy a sošky
Vázy
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1543930
Bloomingville
Váza Caen
Skleněná, ve stříbrné barvě, ø 19 cm, výška 21 cm, …
více
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Skleněná
Ve stříbrné barvě
Ø 19 cm
Výška 21 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Inspirujte se
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Vánoční koule v sadě Loba
2 ks, skleněné, ø 10 cm
(1)
Vyprodáno
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční ozdoba Petua
Dřevěná, ø 16 cm
(1)
Vyprodáno
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Caen
Skleněná, ve stříbrné barvě, ø 19 cm, výška 21 cm
Vyprodáno
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Milay
6 ks, ø 9 cm
(8)
Vyprodáno
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
130 Kč / ks
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční figurky v sadě Milan
2 ks, papírové, výška 22,5 cm
(1)
Vyprodáno
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční koule Nancy
Skleněná, ø 10 cm
(2)
Vyprodáno
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
sledovat
Značka Bloomingville
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Vázy
Vázy · Bloomingville
Bloomingville
Vázy ve stříbrné barvě
Bílé vázy
Černé vázy
Skleněné vázy
Dřevěné vázy
Vázy z kameniny
Vázy ve zlaté barvě
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi