Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Dekorace
Sezónní dekorace
Vánoční dekorace
Ozdoby na stromeček
Vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby
...
Ozdoby na stromeček
Vánoční ozdoby
Sdílejte a získejte 200 CZK
Zobrazit galerii
Zobrazit všechny
ID: 1451060
Bloomingville
Vánoční ozdoba Petua
Dřevěná, ø 16 cm, …
více
(1)
Sledovat
Vyprodáno
Klikněte na Sledovat a my vás upozorníme, až bude produkt znovu ke koupi.
Dřevěná
Ø 16 cm
Všechny parametry
Rozměry, materiál, …
Dotaz k produktu
Potřebujete poradit s parametry nebo výběrem?
Hodnocení produktu
3
Počet hodnocení (1)
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
Jak fungují recenze?
J
Jaroslava T.
Česká republika, 11. 1. 2024
je moc drahý
Inspirujte se
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Vánoční koule v sadě Loba
2 ks, skleněné, ø 10 cm
(1)
Vyprodáno
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční ozdoba Petua
Dřevěná, ø 16 cm
(1)
Vyprodáno
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Caen
Skleněná, ve stříbrné barvě, ø 19 cm, výška 21 cm
Vyprodáno
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Milay
6 ks, ø 9 cm
(8)
Vyprodáno
662 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
130 Kč / ks
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční figurky v sadě Milan
2 ks, papírové, výška 22,5 cm
(1)
Vyprodáno
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
sledovat
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Vánoční koule Nancy
Skleněná, ø 10 cm
(2)
Vyprodáno
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
sledovat
Značka Bloomingville
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Do košíku
Objevte více
Vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby · Bloomingville
Bloomingville
Vánoční ozdoby v přírodní barvě
Bílé vánoční ozdoby
Dřevěné vánoční ozdoby
Skleněné vánoční ozdoby
Papírové vánoční ozdoby
Právě na Bonami
Bonami Outlet
Nábytek a doplňky za výrazně nižší ceny
Premium ve slevě
Vybrané prémiové kolekce pro váš domov právě výhodněji
Nejvyšší slevy
Objevte produkty s nejvyššími slevami napříč kategoriemi