20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky
...
Kategorie
Bytové doplňky
Bytové doplňky se slevovým kódem
Doplňky do koupelny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do ložnice
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Úložné boxy a organizéry
Krbové doplňky
Závěsné systémy pro závěsy a záclony
Domácí mazlíčci
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Událost
+ Další (4)
Slevový kód
11 248 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Metaltex
Držák na uklízecí pomůcky
2 ks
(31)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Metaltex
Držáky na skleničky na víno v sadě Lava
2 ks, nástěnné, z nerezové oceli, černé, 11x26 cm, výška 4 cm
(10)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Stojan na mycí prostředky Tokyo Lava
Bez vrtání, kovový, černý, 13x23 cm, výška 14 cm
(55)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Stojan na papírové utěrky Tokyo Lava
Z nerezové oceli, černý, 19x12 cm, výška 32 cm
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na toaletní papír Origin Lava
Bez vrtání/s poličkou, z nerezové oceli, černý, 11x22 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 38 cm, výška 15 cm, hloubka 4 cm
(24)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Věšák na dveře Lava
Kovový, černý, šířka 45 cm, výška 21 cm, hloubka 10 cm
(22)
Skladem
262 Kč
s kódem
328 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Metaltex
Stojan na kuchyňské náčiní Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 15 cm, výška 43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Organizér na kořenky Lava
Z nerezové oceli, černý, 51x47 cm, výška 3 cm
(29)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Sausage Dog
Pratelná, červená/bílá, 52,5x83 cm
(51)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Úložný box na oblečení Sharks
Z recyklovaného plastu, tmavě modrý, 58x28x48 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+15
+16
-20 % s kódem
Rex London
Propiska Shark
(3)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Rainbow
Pratelná, bílá, 52,5x83 cm
(16)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Koupelnová předložka Whale
Pratelná, bílá/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Skladem
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Rex London
Propiska Prehistoric Land
(4)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Vipack
Rošt
90x200 cm, lamelový/dětský, nepolohovatelný, nosnost 110 kg
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 479 Kč
s kódem
1 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet lamel (2)
-20 % s kódem
IHR
Dekorační polštář Holly Flower
Z bio bavlny, šedý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
IHR
Dóza Schwarzwaldmadel
100 ml, na sypaný čaj, kovová, černá
(7)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Dávkovač mýdla
Kovový, 444 ml, 10x8 cm, výška 18 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
s kódem
735 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Stojan na mycí prostředky
Kovový, 11x13 cm, výška 22 cm
(4)
Doručíme od 13. 10. 2026
761 Kč
s kódem
951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
simplehuman
Pohlcovače pachů do odpadkového koše v sadě
4 ks, šedé
(17)
Skladem
494 Kč
s kódem
618 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
simplehuman
Dávkovač mýdla
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 295 ml, 7x9 cm, výška 18 cm
(5)
Doručíme od 13. 10. 2026
1 140 Kč
s kódem
1 425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
518 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Tazu
Lněný, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
414 Kč
s kódem
518 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Kelímek na zubní kartáčky Clarity
Skleněný, modrý, ø 8 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Povlečení Clear
Na jednolůžko, na zip, luxusní, damaškové, s pruhy, zelené/světle zelené, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 863 Kč
s kódem
2 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bitz
Tác Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 407 Kč
s kódem
1 759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček A-Hook
Nástěnný, ocelový, bílý
(8)
Skladem
289 Kč
s kódem
361 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Time
Betonová, černá, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(2)
Skladem
1 654 Kč
s kódem
2 068 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, světle šedá
(6)
Skladem
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
340 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Nova
Porcelánová, tmavě zelená, ø 10 cm, výška 44 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 133 Kč
s kódem
1 416 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, zelená
(7)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Zone
Háček A-Hook
Nástěnný, ocelový, černý
(5)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Nova One
Nášlapný, plastový, světle hnědý, 5 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 572 Kč
s kódem
1 965 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Nova One
Nášlapný, plastový, světle hnědý, 3 l
(7)
Skladem
1 547 Kč
s kódem
1 934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, bílá
(13)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódem
Zone
Košík Inu
Drátěný, kovový, světle hnědý, ø 10,5 cm, výška 13,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
510 Kč
s kódem
638 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Time
Betonová, světle šedá, ø 10,5 cm, výška 36 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 654 Kč
s kódem
2 068 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Nova One
Kameninový, světle hnědý, 250 ml, ø 8,5 cm, výška 12 cm
(15)
Skladem
678 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, světle šedý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Kelímek na zubní kartáčky Nova
Kameninový, tmavě zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Koupelnová předložka Inu
Pratelná, hnědá, 50x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Dávkovač mýdla Time
Betonový, černý, 8x9 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Time
Nášlapný, plastový, světle šedý, 3 l
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
WC štětka Nova One
Kameninová, světle hnědá, ø 10 cm, výška 37 cm
(8)
Skladem
1 158 Kč
s kódem
1 447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Zone
Odpadkový koš Nova
Nášlapný, plastový, tmavě zelený, 5 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 695 Kč
s kódem
2 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Zone
Poutka v sadě Loop
2 ks, tmavě zelená
(9)
Skladem
Poslední kousek
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
360 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
166
167
168
...
235
Načíst další
Související kategorie
Dekorace
Úklid a organizace
Úložné boxy a organizéry
Doplňky do obývacího pokoje
Doplňky do předsíně a šatny
Doplňky do pracovny
Doplňky do kuchyně
Doplňky do koupelny
Doplňky do ložnice
Domácí mazlíčci