Sleva 15 % s kódem MINUS15 | Ušetřete ještě dnes →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Tipy na dárky pro paní učitelku

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Chcete pro svou paní učitelku vymyslet originální nápad a věnovat jí dárek, který udělá opravdu velkou radost? Inspirujte se našimi tipy.

Praktické dárky pro paní učitelku

Blíží se pololetí, Vánoce nebo konec školního roku? Darujte své paní učitelce praktický dárek, který využije. Věnovat jí můžete například hrneček na kávu a čaj. Vedle rozhodně nešlápnete ani s vázou na květiny, vonnou svíčkou nebo svícnem .

Pokud víte, že paní učitelka ve svém volném čase ráda vaří nebo peče, můžete jí pořídit i něco praktického do kuchyně, jako je například originální forma na bábovku. V případě, že dává přednost zahradničení, zvolte zahradnické náčiní, designový stojan na květináč nebo lucerničku, která zpříjemní letní večery na terase nebo zahradě.

Další tipy na dárky pro paní učitelku:

Originální dárky pro pana učitele

Vymyslet dárek pro pana učitele je trochu výzva. Vybírat můžete z desítek nápadů na stránce Dárky pro muže. Tady pak najdete několik tipů panu učiteli na míru.

O přestávkách si učitelé jistě rádi dopřejí šálek dobré kávy. Proto by pro ně mohl být ideální volbou frenchpress nebo moka konvička. Radost určitě uděláte i termohrnkem, který udrží kávu horkou po celou vyučovací hodinu. Stejně tak pan učitel jistě nepohrdne lahví dobrého vína. Pokud si však nejste jistí, jestli má raději červené, nebo bílé, můžete rafinovaně darovat stojan na víno.

Další tipy na dárky pro pana učitele:

Dárky pro třídní učitelku na rozloučenou

Znáte svoje ratolesti a víte, jak je složité udržet jejich pozornost. Učitelé vašim dětem věnují spoustu energie, a proto si zaslouží pěkný dárek na rozloučenou a na památku.

Pro paní učitelku i pana učitele se hodí například šperk. Ženě udělá radost náramek nebo řetízek. Panu učiteli zase můžete darovat hodinky. Jedinečným dárkem je také sada na fondue. Kdo by dokázal odolat kouskům čerstvého ovoce v horké čokoládě?
Další tipy na dárky pro učitele na rozloučenou:

  • Tričko s věnováním
  • Knižní bestseller s přáním
  • Antistresové hračky
  • Obraz od vašeho dítka v rámečku
  • Hrneček s potiskem