Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Kalune Design
Jídelní židle Stormi Sandalye
Čalouněná, sametová, světle růžová
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Becca
2 ks, stohovatelné, čalouněné, sametové, matné, antracitové
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 490 Kč
s kódem
2 929 Kč bez kódu
1 465 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Dam
Zelená
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 494 Kč
s kódem
2 934 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Esra
Čalouněná, žinylková, matná, v terakotové barvě
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
2 515 Kč
s kódem
2 959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, tmavě šedé
(11)
Skladem
2 532 Kč
s kódem
2 979 Kč bez kódu
1 490 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
Čalouněná, modrá
(11)
Skladem
Poslední kousek
2 539 Kč
s kódem
2 987 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Milton
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě hnědá
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 541 Kč
s kódem
2 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
2 547 Kč
s kódem
2 997 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Jídelní židle Arch
Z dubového dřeva, bílá/v přírodní barvě
(22)
Skladem
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, matné, světle hnědé
(8)
Skladem
Poslední kousek
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Moseby
2 ks, čalouněné, sametové, matné, černé
(7)
Skladem
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
1 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Topley
S područkami, čalouněná, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Buffalo
Čalouněná, tmavě šedá
Skladem
Poslední kousky
2 553 Kč
s kódem
3 003 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Nolan
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 579 Kč
s kódem
3 034 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, modré
(58)
Skladem
Poslední kousek
2 591 Kč
s kódem
3 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 591 Kč
s kódem
3 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Halden
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Skladem
Poslední kousek
2 592 Kč
s kódem
3 049 Kč bez kódu
1 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
Čalouněná, bílá
(26)
Skladem
Poslední kousky
2 604 Kč
s kódem
3 064 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Esra
Čalouněná, žinylková, matná, tmavě zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 626 Kč
s kódem
3 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
(34)
Skladem
2 634 Kč
s kódem
3 099 Kč bez kódu
1 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
S područkami, čalouněná, šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 112 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Batilda
Sametová, sametová, šedá
(2)
Skladem
2 685 Kč
s kódem
3 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Nolan
S područkami, čalouněné, béžové
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 712 Kč
s kódem
3 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, béžové
(2)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 224 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Thelma
Houpací, čalouněná, sametová, koňakově hnědá
Doručíme od 21. 10. 2026
2 753 Kč
s kódem
3 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Thelma
Houpací, čalouněná, sametová, v hořčicové barvě
Doručíme od 21. 10. 2026
2 753 Kč
s kódem
3 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, krémové/v přírodní barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Unique Furniture
Jídelní křeslo Frances
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/krémové
Doručíme od 16. 10. 2026
2 762 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, tmavě šedé
Skladem
Poslední kousky
2 773 Kč
s kódem
3 262 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bonami Essentials
Jídelní židle v sadě Lissy
2 ks, čalouněné, žluté
(47)
Skladem
Poslední kousek
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
1 635 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní židle Angie
S područkami, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní židle Angie
S područkami, čalouněná, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní židle Angie
S područkami, čalouněná, světle šedá
Doručíme od 23. 10. 2026
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní židle Owen
Čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 286 Kč
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní židle Batilda
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
Doručíme od 27. 10. 2026
3 319 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Oslo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, černé
(26)
Doručíme od 23. 10. 2026
2 821 Kč
s kódem
3 319 Kč bez kódu
1 660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Bonita
Čalouněné, žinylkové, matné, krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 864 Kč
s kódem
3 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Becca
Čalouněná, šedá
Doručíme od 29. 10. 2026
2 881 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Jídelní židle Arch
Z dubového dřeva, z umělé (eko) kůže, černá
(7)
Skladem
2 889 Kč
s kódem
3 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z textilie bouclé, matná, béžová
(8)
Skladem
3 406 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Maca
Čalouněná, tmavě hnědá
Skladem
Poslední kousky
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Maca
Čalouněná, zelená
Doručíme od 22. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Maca
Čalouněná, v terakotové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní židle Maca
Čalouněná, béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
2 898 Kč
s kódem
3 409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Gena
V dekoru dubu, žinylková, béžová/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 927 Kč
s kódem
3 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Gena
V dekoru ořechu, žinylková, béžová/tmavě hnědá
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
2 927 Kč
s kódem
3 444 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Becca
Čalouněná, krémová
Doručíme od 29. 10. 2026
2 932 Kč
s kódem
3 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle