Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
White Label
Jídelní židle Jake Worn
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
Skladem
Poslední kousek
3 340 Kč
s kódem
3 929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Darice
Čalouněné, žinylkové, matné, tmavě zelené
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 645 Kč
s kódem
6 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, béžové
(84)
Skladem
Poslední kousky
4 610 Kč
s kódem
5 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní židle v sadě Crate
2 ks, čalouněné, sametové, šedé
Skladem
Poslední kousek
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, zelené/krémové
Skladem
Poslední kousek
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Oblique
Čalouněná, kožená, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
9 713 Kč
s kódem
11 427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, červená/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Eclipse
S područkami, v dekoru jasanu, černá/šedá
Skladem
Poslední kousky
8 840 Kč
s kódem
10 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, khaki
Skladem
Poslední kousky
3 699 Kč
s kódem
4 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
Z dubového dřeva, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
10 634 Kč
s kódem
12 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Lowell
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousky
11 559 Kč
s kódem
13 599 Kč bez kódu
6 800 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 862 Kč
s kódem
6 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
LABEL51
Jídelní židle v sadě Forli
2 ks, sametové, sametové, světle růžové
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Naomi
S područkami, čalouněné, světle hnědé
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Flynn
Čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 071 Kč
s kódem
3 613 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Ilma
Čalouněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
5 256 Kč
s kódem
6 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Maddie
Čalouněná, z textilie bouclé, bílá
Skladem
Poslední kousky
2 318 Kč
s kódem
2 727 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, růžové
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Maddie
Čalouněná, z textilie bouclé, béžová
Skladem
Poslední kousek
1 855 Kč
s kódem
2 182 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Cloud
Čalouněná, z textilie bouclé, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
UMAGE
Jídelní židle Curious
Čalouněná, černá/antracitová
Skladem
Poslední kousek
6 842 Kč
s kódem
8 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Flynn
Čalouněná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 988 Kč
s kódem
3 515 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Yes Everyday
Jídelní židle Inka
Čalouněná, růžová
Skladem
Poslední kousky
1 504 Kč
s kódem
1 769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Ontario
Čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 125 Kč
s kódem
3 677 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Essentials
Jídelní křeslo Lunio
Otočné, čalouněné, manšestrové, matné, zelené
Skladem
Poslední kousek
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Arus
2 ks, čalouněné, manšestrové, černé
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 844 Kč
s kódem
5 699 Kč bez kódu
2 850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, krémová
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Aslin
2 ks, čalouněná, modrá
Skladem
Poslední kousek
7 819 Kč
s kódem
9 199 Kč bez kódu
4 600 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Nure
2 ks, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Ansu
4 ks, čalouněné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
2 162 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Ginny
2 ks, čalouněná, žinylková, šedá
Skladem
Poslední kousky
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Darice
Čalouněné, žinylkové, matné, tmavě zelené
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 645 Kč
s kódem
6 641 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Batilda
Sametová, sametová, šedá
(2)
Skladem
2 685 Kč
s kódem
3 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Rowley
2 ks, čalouněná, matná, světle šedá
Skladem
7 012 Kč
s kódem
8 249 Kč bez kódu
4 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Light & Living
Jídelní křesla v sadě Radaja
2 ks, kovová, modrá
Skladem
Poslední kousek
9 094 Kč
s kódem
10 699 Kč bez kódu
5 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
Skladem
Poslední kousky
6 204 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
3 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Zoe
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Skladem
Poslední kousek
2 992 Kč
s kódem
3 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Minto
S područkami, čalouněné, šedé
Skladem
3 731 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Amesbury
2 ks, čalouněné, béžové
Skladem
Poslední kousek
11 729 Kč
s kódem
13 799 Kč bez kódu
6 900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Buffalo
Čalouněná, tmavě šedá
Skladem
Poslední kousky
2 553 Kč
s kódem
3 003 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křesla v sadě Suma
S područkami, čalouněná, světle hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Hype
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 898 Kč
s kódem
8 115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Roost
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 862 Kč
s kódem
9 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Mogi
Otočné, čalouněné, v cihlové barvě
Skladem
Poslední kousek
11 767 Kč
s kódem
13 843 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Paisley
2 ks, čalouněné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
7 479 Kč
s kódem
8 799 Kč bez kódu
4 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
8 675 Kč
s kódem
10 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
4
5
6
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle