Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, bílá/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, khaki/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, krémová/v přírodní barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, v přírodní barvě/starorůžová
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, v přírodní barvě/v terakotové barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Leon
Stohovatelná, z bukového dřeva, žinylková, červená/v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
4 241 Kč
s kódem
4 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Caroline
Stohovatelná, čalouněná, sametová, béžová
Doručíme od 2. 12. 2026
4 980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Caroline
Stohovatelná, čalouněná, sametová, tmavě modrá
Doručíme od 2. 12. 2026
4 980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Caroline
Stohovatelná, čalouněná, sametová, v terakotové barvě
Doručíme od 2. 12. 2026
4 980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Caroline
Stohovatelná, čalouněná, sametová, šalvějově zelená
Doručíme od 2. 12. 2026
4 980 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Dutchbone
Jídelní křeslo Fenna
Čalouněné, z textilie bouclé, oranžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
4 969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Ivy
S područkami, čalouněná, sametová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 205 Kč
s kódem
4 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Maceda
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
2 460 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Jídelní křeslo Fenna
Čalouněné, z textilie bouclé, béžové
Doručíme od 15. 10. 2026
4 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Calgary
Čalouněná, tmavě šedá
(2)
Skladem
4 181 Kč
s kódem
4 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Graham
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tomasucci
Jídelní židle v sadě Faffy
2 ks, čalouněné, sametové, modré
(2)
Skladem
Poslední kousek
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, tmavě zelené
(14)
Skladem
Poslední kousky
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
2 445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Eniola
Čalouněná, taupe
Doručíme od 4. 11. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Eniola
Čalouněná, tmavě zelená
Doručíme od 4. 11. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, zelené
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 096 Kč
s kódem
4 819 Kč bez kódu
2 410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Lucy
Otočná, čalouněná, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 088 Kč
s kódem
4 809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousky
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Barrett
Z dubového dřeva, krémová/v přírodní barvě
Doručíme od 19. 10. 2026
4 072 Kč
s kódem
4 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Barrett
Z dubového dřeva, krémová/v tmavě přírodní barvě
Doručíme od 19. 10. 2026
4 072 Kč
s kódem
4 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Faye
2 ks, čalouněné, světle šedé
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
4 054 Kč
s kódem
4 769 Kč bez kódu
2 385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Livo
Čalouněná, hnědá
(8)
Doručíme od 16. 10. 2026
4 037 Kč
s kódem
4 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
Čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 677 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Jenna
Otočná, čalouněná, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 941 Kč
s kódem
4 637 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Cato
Čalouněná, tmavě hnědá
(7)
Skladem
Poslední kousek
3 918 Kč
s kódem
4 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, sametové, žluté
(12)
Skladem
Poslední kousek
3 909 Kč
s kódem
4 599 Kč bez kódu
2 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Middelfart
2 ks, čalouněné, tmavě hnědé
(6)
Skladem
Poslední kousky
3 892 Kč
s kódem
4 579 Kč bez kódu
2 290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Cato
Čalouněná, v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 892 Kč
s kódem
4 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Arosa
2 ks, čalouněné, šedé
(24)
Skladem
Poslední kousek
4 574 Kč
2 287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, zelené
(84)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě
(84)
Doručíme od 11. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Støraa
Jídelní křeslo Fitz
Čalouněné, sametové, matné, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
3 884 Kč
s kódem
4 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cora
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rowico
Jídelní židle Nagano
Čalouněná, šedá/v přírodní barvě
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
Čalouněná, sametová, šedá
Skladem
Poslední kousek
3 858 Kč
s kódem
4 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Alma
S područkami, čalouněné, světle šedé
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Alma
S područkami, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, matná, světle hnědá
(16)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Ciselia
Čalouněná, žinylková, matná, tmavě šedá
(11)
Skladem
Poslední kousky
3 842 Kč
s kódem
4 520 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
10
11
12
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle