Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
733 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Zuiver
Jídelní židle Spike
Ratanová, matná, černá/šedá
Skladem
Poslední kousek
7 374 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Oita
2 ks, čalouněné, bílé
Doručíme od 22. 10. 2026
6 247 Kč
s kódem
7 349 Kč bez kódu
3 675 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maura
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
Skladem
Poslední kousky
6 204 Kč
s kódem
7 299 Kč bez kódu
3 650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zone
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, khaki
Doručíme od 22. 10. 2026
6 197 Kč
s kódem
7 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zone
Z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, matná, slonovinová
Doručíme od 22. 10. 2026
6 197 Kč
s kódem
7 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zone
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, tmavě hnědá
Doručíme od 22. 10. 2026
6 197 Kč
s kódem
7 290 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
3 575 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tomasucci
Jídelní židle Varm
Čalouněná, černá/hnědá
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Elyna
Čalouněná, sametová, hnědá
(2)
Skladem
Poslední kousek
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maori
2 ks, čalouněné, matné, krémové
Doručíme od 22. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Trosa
Čalouněná, hnědá/krémová
Doručíme od 4. 11. 2026
5 996 Kč
s kódem
7 054 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Støraa
Jídelní židle v sadě Wilma
2 ks, čalouněné, sametové, matné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 992 Kč
s kódem
7 049 Kč bez kódu
3 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Selina
2 ks, čalouněné, krémové
Skladem
Poslední kousky
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, oranžové/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, sametové, černé
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
3 500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/tmavě modré
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 947 Kč
s kódem
6 996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Duct
Z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
5 942 Kč
s kódem
6 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Duct
Z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 942 Kč
s kódem
6 990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Rowico
Jídelní židle v sadě Sierra
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
(9)
Skladem
Poslední kousek
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
3 450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Sway
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 864 Kč
s kódem
6 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 862 Kč
s kódem
6 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Nelida
S područkami, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 855 Kč
s kódem
6 888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, červené/v přírodní barvě
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Adriana
2 ks, stohovatelné, čalouněné, zelené/v přírodní barvě
(3)
Skladem
Poslední kousky
5 822 Kč
s kódem
6 849 Kč bez kódu
3 425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, v terakotové barvě
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, v terakotové barvě
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, krémová
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, krémová
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, modrá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, modrá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, světle šedá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, světle šedá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, vínová
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, vínová
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, zelená
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, zelená
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, černá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Niu
Z masivního dřeva, žinylková, černá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Barva nohou (2)
1
...
6
7
8
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle