Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní čalouněné jídelní židle
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
Čalouněné
732 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, krémová
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, modrá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, světle šedá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, vínová
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, zelená
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, černá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Makamii
Jídelní židle Ohelo
Z masivního dřeva, žinylková, šedá
Doručíme od 13. 11. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, béžová/krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 439 Kč
s kódem
6 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, černá/béžová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 439 Kč
s kódem
6 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Cloud
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, koňakově hnědá
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 437 Kč
s kódem
6 396 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černé/v tmavě přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
6 396 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Cudia
Z dubového dřeva, žinylková, béžová/v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
5 375 Kč
s kódem
6 324 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, béžové
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Saula
2 ks, stohovatelné, čalouněné, z umělé (eko) kůže, tmavě zelené
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
5 354 Kč
s kódem
6 299 Kč bez kódu
3 150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, tmavě hnědá
Skladem
5 346 Kč
s kódem
6 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 312 Kč
s kódem
6 249 Kč bez kódu
3 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Patricia
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(6)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní židle v sadě Gimli
2 ks, čalouněné, z textilie bouclé, bílé
(5)
Skladem
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní židle v sadě Monte Carlo
2 ks, čalouněné, z umělé (eko) kůže, hnědé
(2)
Skladem
Poslední kousky
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Ilma
Čalouněná, šedá
Skladem
Poslední kousek
5 256 Kč
s kódem
6 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, modré
Doručíme od 23. 10. 2026
5 213 Kč
s kódem
6 133 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, v hořčicové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
5 213 Kč
s kódem
6 133 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Elyna
Čalouněná, béžová/taupe
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Light & Living
Jídelní židle Elyna
Čalouněná, krémová
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Vesta
2 ks, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Vesta
2 ks, čalouněné, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Avola
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, krémové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Avola
S područkami/otočné, čalouněné, sametové, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 091 Kč
s kódem
5 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, světle hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Naomi
2 ks, čalouněné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
5 057 Kč
s kódem
5 949 Kč bez kódu
2 975 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Cassandra
Čalouněná, z textilie bouclé, v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
5 014 Kč
s kódem
5 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Cassandra
Čalouněná, z textilie bouclé, šedá
Doručíme od 22. 10. 2026
5 014 Kč
s kódem
5 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Ilma
Čalouněná, béžová
Doručíme od 30. 10. 2026
5 007 Kč
s kódem
5 890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Libby
Čalouněná, béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní židle Libby
Čalouněná, v mentolové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Warhol
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Warhol
Čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
Doručíme od 29. 10. 2026
4 959 Kč
s kódem
5 834 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní židle Lea
Stohovatelná, čalouněná, sametová, růžová
Doručíme od 2. 12. 2026
4 922 Kč
s kódem
5 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 887 Kč
s kódem
5 749 Kč bez kódu
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dutchbone
Jídelní židle Blackwood
Čalouněná, šedá/hnědá
(22)
Doručíme od 15. 10. 2026
5 749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, zelené
(84)
Doručíme od 14. 12. 2026
4 870 Kč
s kódem
5 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Ciselia
Čalouněné, žinylkové, v terakotové barvě
(84)
Doručíme od 14. 12. 2026
4 870 Kč
s kódem
5 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
1
...
8
9
10
...
16
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle