Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Levné jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Alma
S područkami, čalouněné, světle šedé
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Alma
S područkami, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cora
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, světle šedá
Doručíme od 30. 10. 2026
4 693 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousky
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Graham
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Ivy
S područkami, čalouněná, sametová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 205 Kč
s kódem
4 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Ella
S područkami/otočné, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 27. 10. 2026
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Dover
S područkami/otočné, čalouněné, béžové
Doručíme od 26. 10. 2026
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křesla v sadě Suma
S područkami, čalouněná, světle hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Suma
S područkami, čalouněné, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
4 419 Kč
s kódem
5 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Roxana
S područkami/otočné, čalouněné, matné, růžové
Doručíme od 16. 10. 2026
4 466 Kč
s kódem
5 254 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Dover
S područkami/otočné, čalouněné, hnědé
Doručíme od 23. 10. 2026
4 504 Kč
s kódem
5 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, z umělé (eko) kůže, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, z umělé (eko) kůže, krémová
Doručíme od 23. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Tina
2 ks, s područkami, čalouněné, bílé/šedé
(11)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
2 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Yvette
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousek
4 701 Kč
s kódem
5 530 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Trout
S područkami/houpací, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
4 717 Kč
s kódem
5 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Yalia
S područkami, z dubového dřeva, matná, v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
4 723 Kč
s kódem
5 557 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, koňakově hnědá
Skladem
Poslední kousky
4 759 Kč
s kódem
5 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Yalia
S područkami, z dubového dřeva, matná, hnědá/v přírodní barvě
Doručíme od 14. 12. 2026
4 870 Kč
s kódem
5 729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Eleanor
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, tmavě šedá
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 887 Kč
s kódem
5 749 Kč bez kódu
2 875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Warhol
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
4 972 Kč
s kódem
5 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 091 Kč
s kódem
5 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Bounce
S područkami, z umělé (eko) kůže, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Bounce
S područkami, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Avola
S područkami/otočné, čalouněné, sametové, tmavě šedé
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Avola
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, krémové
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
5 099 Kč
s kódem
5 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Gunn
S područkami, z borovicového dřeva, černá
(3)
Skladem
5 145 Kč
s kódem
6 053 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Delta
S područkami, pololesklá, černá/v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 211 Kč
s kódem
6 130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, v hořčicové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
6 133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, modré
Doručíme od 23. 10. 2026
6 133 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 312 Kč
s kódem
6 249 Kč bez kódu
3 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, tmavě hnědá
Skladem
5 346 Kč
s kódem
6 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černé/v tmavě přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 437 Kč
s kódem
6 396 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, černá/béžová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 439 Kč
s kódem
6 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, béžová/krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 439 Kč
s kódem
6 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Alonso
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle