Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 523 Kč
s kódem
4 145 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Maika
2 ks, s područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, khaki
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
7 097 Kč
s kódem
8 349 Kč bez kódu
4 175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, tmavě šedá
Doručíme od 19. 10. 2026
3 562 Kč
s kódem
4 190 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, světle šedá/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Cora
2 ks, s područkami, čalouněná, černá/béžová
Doručíme od 22. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Jídelní židle Godia
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, v přírodní barvě
(8)
Skladem
4 207 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Naya
S područkami, čalouněné, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, béžové
(24)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, černá/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, zelené
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá/hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní židle v sadě Nour
2 ks, s područkami, čalouněné, světle šedé/v přírodní barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Vesta
S područkami, čalouněné, tmavě šedé
Doručíme od 23. 10. 2026
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Vesta
S područkami, čalouněné, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
3 680 Kč
s kódem
4 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Actona
Jídelní křeslo Lola
S područkami, čalouněné, sametové, zelené
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 339 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, béžová
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 394 Kč
s kódem
8 699 Kč bez kódu
4 350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, khaki
Skladem
Poslední kousky
3 699 Kč
s kódem
4 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, světle šedé
Skladem
Poslední kousky
3 699 Kč
s kódem
4 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Minto
S područkami, čalouněné, šedé
Skladem
3 731 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 739 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
WOOOD
Jídelní židle Bas
S područkami/houpací, čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
4 435 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Naomi
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 23. 10. 2026
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Naomi
S područkami, čalouněné, světle hnědé
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Naomi
S područkami, čalouněné, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mauro Ferretti
Jídelní křesla v sadě Stockholm
2 ks, s područkami, čalouněná, zelená
Doručíme od 23. 10. 2026
7 692 Kč
s kódem
9 049 Kč bez kódu
4 525 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Alma
S područkami, čalouněné, světle šedé
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Alma
S područkami, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cora
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 22. 10. 2026
3 875 Kč
s kódem
4 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
3 885 Kč
s kódem
4 570 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, světle šedá
Doručíme od 30. 10. 2026
4 693 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousky
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Dorina
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, tmavě zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Graham
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 156 Kč
s kódem
4 889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Ivy
S područkami, čalouněná, sametová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 205 Kč
s kódem
4 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, s područkami/stohovatelné, kovové, v terakotové barvě
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Dover
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, krémová
Doručíme od 26. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní židle v sadě Emily
2 ks, s područkami/stohovatelné, kovové, zelené
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
5 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Dover
S područkami/otočné, čalouněné, béžové
Doručíme od 26. 10. 2026
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Ella
S područkami/otočné, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 27. 10. 2026
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Cassidy
S područkami, čalouněné, manšestrové, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
4 403 Kč
s kódem
5 180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle