Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, tmavě šedá
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
8 924 Kč
s kódem
10 499 Kč bez kódu
5 250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, béžová
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Ella
S područkami/otočné, čalouněné, matné, béžové
Doručíme od 27. 10. 2026
4 334 Kč
s kódem
5 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Lizzy
2 ks, s područkami, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
5 142 Kč
s kódem
6 049 Kč bez kódu
3 025 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
12 834 Kč
s kódem
15 099 Kč bez kódu
7 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Hübsch
Jídelní křesla v sadě Ecto
2 ks, s područkami, čalouněná, šedá
(1)
Doručíme od 30. 10. 2026
13 089 Kč
s kódem
15 399 Kč bez kódu
7 700 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, béžová
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Jídelní křesla v sadě Tissiana
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, žinylková, tmavě šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
10 787 Kč
s kódem
12 691 Kč bez kódu
6 346 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Marckeric
Jídelní křesla v sadě Tamara
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, světle šedá
Skladem
Poslední kousek
9 009 Kč
s kódem
10 599 Kč bez kódu
5 300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Ivy
S područkami, čalouněná, sametová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
4 205 Kč
s kódem
4 947 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Gunn
S područkami, z borovicového dřeva, černá
(3)
Skladem
5 145 Kč
s kódem
6 053 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 862 Kč
s kódem
6 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černé/ve světle přírodní barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 797 Kč
s kódem
7 996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černé/v tmavě přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 437 Kč
s kódem
6 396 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Eclipse
S područkami, v dekoru jasanu, černá/šedá
Skladem
Poslední kousky
8 840 Kč
s kódem
10 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 664 Kč
s kódem
6 663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 947 Kč
s kódem
6 996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá/hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, černá/v přírodní barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, zelené
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kave Home
Jídelní křeslo Konna
S područkami, čalouněné, béžové
(24)
Doručíme od 14. 12. 2026
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Actona
Jídelní křeslo Naya
S područkami, čalouněné, šedé
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Naya
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, koňakově hnědé
(3)
Doručíme od 27. 10. 2026
3 899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Actona
Jídelní křeslo Lola
S područkami, čalouněné, sametové, zelené
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 339 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Delta
S područkami, pololesklá, černá/v přírodní barvě
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 211 Kč
s kódem
6 130 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Interstil
Jídelní židle Moon
S područkami, černá/šedá
(12)
Skladem
3 054 Kč
s kódem
3 593 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Jídelní židle Bas
S područkami/houpací, čalouněná, z umělé (eko) kůže, černá
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
4 435 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní křesla v sadě Jelle
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 690 Kč
3 345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Tina
2 ks, s područkami, čalouněné, bílé/šedé
(11)
Doručíme od 27. 10. 2026
4 632 Kč
s kódem
5 449 Kč bez kódu
2 725 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Topley
S područkami, čalouněná, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 549 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Unique Furniture
Jídelní židle Whistler
S područkami, čalouněná, šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
3 112 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, sametové, pololesklé, zelené
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
8 499 Kč
s kódem
9 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, šedé
(2)
Skladem
Poslední kousek
8 675 Kč
s kódem
10 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní křeslo Gaia
S područkami, čalouněné, z umělé (eko) kůže, pololesklé, černé
(3)
Skladem
8 675 Kč
s kódem
10 206 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(11)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 312 Kč
s kódem
6 249 Kč bez kódu
3 125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
S područkami
1
2
3
4
5
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle