Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Cordoba
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, béžová
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
7 352 Kč
s kódem
8 649 Kč bez kódu
4 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, v cihlové barvě
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 884 Kč
s kódem
8 099 Kč bez kódu
4 050 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Harbo
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 269 Kč
s kódem
6 199 Kč bez kódu
3 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Alma
S područkami, čalouněná, šedá
(2)
Skladem
3 856 Kč
s kódem
4 536 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní židle v sadě Adele
2 ks, s područkami/houpací, čalouněné, z textilie bouclé, béžové
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Nelida
S područkami, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 855 Kč
s kódem
6 888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, v hořčicové barvě
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
3 523 Kč
s kódem
4 145 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Actona
Jídelní křesla v sadě Glenda
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, matná, světle šedá
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
6 799 Kč
s kódem
7 999 Kč bez kódu
4 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Actona
Jídelní křeslo Dora
S područkami, čalouněné, matné, khaki
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 216 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(2)
Skladem
3 331 Kč
s kódem
3 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Arabella
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, světle šedé
Doručíme od 22. 10. 2026
7 437 Kč
s kódem
8 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Lottie
S područkami/otočné, čalouněné, zelené
Doručíme od 22. 10. 2026
8 159 Kč
s kódem
9 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Agape
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
7 989 Kč
s kódem
9 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Lexa
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousky
4 078 Kč
s kódem
4 798 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Elk
2 ks, s područkami, čalouněná, žinylková, krémová
(3)
Skladem
Poslední kousky
11 134 Kč
s kódem
13 099 Kč bez kódu
6 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Barva nohou (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(6)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Tunar
S područkami, čalouněná, tmavě hnědá
Skladem
5 346 Kč
s kódem
6 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, ve světle přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
MOME
Jídelní křesla v sadě Yuri
2 ks, s područkami, čalouněná, béžová
Skladem
Poslední kousky
7 139 Kč
s kódem
8 399 Kč bez kódu
4 200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Jídelní křeslo Yvette
S područkami, čalouněné, žinylkové, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 530 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Milton
S područkami, čalouněné, sametové, modré
(58)
Skladem
Poslední kousek
2 591 Kč
s kódem
3 048 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní židle Addi
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, matná, koňakově hnědá
Skladem
Poslední kousky
4 759 Kč
s kódem
5 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Zama
S područkami, čalouněná, krémová
Skladem
Poslední kousek
3 739 Kč
s kódem
4 399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
House Nordic
Jídelní křeslo Melilla
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, matné, bílé
Skladem
Poslední kousek
3 977 Kč
s kódem
4 679 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gazzda
Jídelní židle Flip
S područkami, z dubového dřeva, matná, modrá
Skladem
Poslední kousek
7 182 Kč
s kódem
8 449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová, světle hnědá
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, tmavě šedé
Skladem
Poslední kousky
3 262 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Marckeric
Jídelní židle Angie
S područkami, čalouněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousky
2 779 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, světle šedé
Skladem
Poslední kousky
3 699 Kč
s kódem
4 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá/hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Alonso
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Maureen
S područkami/stohovatelná, čalouněná, matná, šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 659 Kč
s kódem
4 305 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, zelené/krémové
Skladem
Poslední kousek
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní židle Eclipse
S područkami, v dekoru jasanu, černá/šedá
Skladem
Poslední kousky
8 840 Kč
s kódem
10 400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Easton
S područkami, čalouněné, khaki
Skladem
Poslední kousky
3 699 Kč
s kódem
4 352 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 862 Kč
s kódem
6 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
MOME
Jídelní křeslo Naomi
S područkami, čalouněné, světle hnědé
Skladem
Poslední kousek
3 799 Kč
s kódem
4 469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, růžové
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Idun
S područkami, z dubového dřeva, matné, v přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
8 783 Kč
s kódem
10 333 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Actona
Jídelní křeslo Zoe
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Skladem
Poslední kousek
3 520 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní křeslo Minto
S područkami, čalouněné, šedé
Skladem
3 731 Kč
s kódem
4 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle