Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Nábytek
Židle
Jídelní židle
Jídelní židle
...
Židle
Jídelní židle
Luxusní jídelní židle s područkami
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Cena
Typ
+ Další (14)
S područkami
238 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dutchbone
Jídelní křeslo Taylor
S područkami, čalouněné, zelené
(1)
Skladem
Poslední kousky
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zuiver
Jídelní křeslo NDSM
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, šedé
Doručíme od 15. 10. 2026
7 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
WOOOD
Jídelní židle Bran
S područkami, z bukového dřeva, sametová, hnědá
Doručíme od 26. 10. 2026
6 452 Kč
s kódem
7 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, béžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, khaki
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, oranžová
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Reboot
S područkami, z textilie bouclé, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 282 Kč
s kódem
7 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, béžové
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Jídelní křeslo Kinsley
S područkami, čalouněné, světle šedé
Doručíme od 21. 10. 2026
6 077 Kč
s kódem
7 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, hnědá
Doručíme od 23. 10. 2026
6 034 Kč
s kódem
7 099 Kč bez kódu
3 550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, oranžové/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, z textilie bouclé, černé/tmavě modré
Doručíme od 2. 12. 2026
5 949 Kč
s kódem
6 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 947 Kč
s kódem
6 996 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 862 Kč
s kódem
6 896 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní křeslo Nelida
S područkami, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 855 Kč
s kódem
6 888 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
House Nordic
Jídelní křesla v sadě Amorim
2 ks, s područkami/otočná, čalouněná, z textilie bouclé, bílá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
3 400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, ve světle přírodní barvě
Skladem
Poslední kousky
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Unique Furniture
Jídelní židle Gain
S područkami, z imitace kůže, z umělé (eko) kůže, černá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Jídelní židle Arch
S područkami/stohovatelná, kovová, černá
Doručíme od 30. 10. 2026
5 779 Kč
s kódem
6 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, béžová
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Zed
S područkami, čalouněná, zelená
(3)
Skladem
Poslední kousek
5 708 Kč
s kódem
6 715 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, béžová/krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, béžové/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, zelené/krémové
Skladem
Poslední kousek
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Rowico
Jídelní židle Merrick
S područkami, kovová, černá/béžová
Doručíme od 20. 10. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, černé/krémové
Doručíme od 2. 12. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
-15 % s kódem
Novinka
Micadoni
Jídelní křeslo Lea
S područkami, čalouněné, sametové, černé/šedé
Doručíme od 2. 12. 2026
5 694 Kč
s kódem
6 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
WOOOD
Jídelní křesla v sadě Jelle
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, černá
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
6 690 Kč
3 345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Boto
S područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, pololesklá, hnědá
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
5 664 Kč
s kódem
6 663 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(1)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousek
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, tmavě modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Square
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(4)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, sametové, šedá
(6)
Skladem
Poslední kousky
5 652 Kč
s kódem
6 649 Kč bez kódu
3 325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, růžové
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Teulat
Jídelní křeslo Sadira
S područkami, čalouněné, zelené
Skladem
Poslední kousky
5 643 Kč
s kódem
6 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jídelní židle Crib
S područkami, z umělé (eko) kůže, černá
Doručíme od 23. 10. 2026
5 609 Kč
s kódem
6 599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bizzotto
Jídelní židle Camilla
S područkami, plastová, světle hnědá
Skladem
5 567 Kč
s kódem
6 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Actona
Jídelní křeslo Alonso
S područkami/otočné, čalouněné, žinylkové, matné, béžové
Skladem
Poslední kousek
5 524 Kč
s kódem
6 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Unique Furniture
Jídelní křesla v sadě Nolan Stripe
2 ks, s područkami, čalouněná, z umělé (eko) kůže, tmavě šedá
(6)
Doručíme od 16. 10. 2026
5 482 Kč
s kódem
6 449 Kč bez kódu
3 225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Jídelní stoly
Podsedáky na židle
Oblíbené filtry
Jídelní židle dekor dub
Moderní jídelní židle
Bílé jídelní židle
Šedé jídelní židle
Jídelní židle v sadě
Dřevěné jídelní židle
Kovové jídelní židle
Plastové jídelní židle
Polstrované jídelní židle
Jídelní židle s područkami
Kožené jídelní židle