Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Nejlevnejší · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč Ø 8 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
76 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kartáč na nádobí
(409)
Skladem
88 Kč
s kódem
103 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Háček Melle
Nástěnný, bílý
(19)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
6 ks, závěsné, plastové
(123)
Skladem
Poslední kousek
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Ochranná síťka na žehlení
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 8,5 cm
Náhradní , plastová, bílá, ø 8,5 cm, výška 9 cm
(26)
Skladem
123 Kč
s kódem
145 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Polaris
Keramický, matně černý, ø 7 cm, výška 11 cm
(149)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Protiskluzová podložka Kristall
Do dřezu, 31x26 cm
(144)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Obal na šaty Air
Modrý, výška 150 cm
(47)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Valenza
Bez vrtání, plastový, černý
(72)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sítka do dřezu v sadě
2 ks, kovová, šedá, ø 7 cm
(41)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček
Závěsný, nerezový, ve stříbrné barvě
(41)
Skladem
133 Kč
s kódem
157 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zarážka do dveří Multi-STOP®
Plastová, tmavě šedá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(56)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zarážka do dveří Multi-STOP®
Plastová, béžová, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(58)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík Feli
Do koupelny, látkový, šedý, výška 16 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 6,5 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 6,5 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Auron
Plastový, ve zlaté barvě, 7x7 cm, výška 10 cm
(30)
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Vonná kapsle Lotus
Plastová
(35)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, plastové, bílé
(573)
Skladem
136 Kč
s kódem
160 Kč bez kódu
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
WC štětka ø 8 cm
Náhradní , z nerezové oceli, bílá, ø 8 cm, výška 35 cm
(67)
Skladem
164 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , silikonová, černá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(56)
Skladem
140 Kč
s kódem
165 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Zarážka do dveří Multi-STOP®
Plastová, modrá, 2,5x12 cm, výška 8 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
141 Kč
s kódem
166 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na žiletku Osimo
Bez vrtání, Static-Loc, plastový, ø 8 cm, výška 3 cm
(892)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Nostalgia
Bez vrtání, ocelový, černý
(95)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Home
Ocelový, krémový, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(55)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, matně černý, ø 8 cm, výška 11 cm
(176)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(58)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Skladem
149 Kč
s kódem
175 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Savona
Bez vrtání, nerezový, bílý
(53)
Skladem
150 Kč
s kódem
177 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Marrakesh
Keramický, hnědý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Hlavice pro WC kartáč ø 7,5 cm
Náhradní , plastová, bílá, ø 7,5 cm, výška 9 cm
(31)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Rotello
Bílý, 8,5x8,5 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Hexa
Keramická, bílá, 13x9,5 cm, výška 2,5 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Agropoli
Plastový, krémový, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Set na upevnění bez vrtání Jet
Static-Loc
(2)
Skladem
153 Kč
s kódem
180 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček
Závěsný, ocelový, černý
(93)
Skladem
159 Kč
s kódem
187 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Set na upevnění bez vrtání
Power-loc
(197)
Skladem
160 Kč
s kódem
188 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Báze na renovaci smaltu a laku
(1178)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, bez vrtání, nerezové, ve stříbrné barvě
(65)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Atessa
Skleněný, v mentolové barvě, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, žlutý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
166 Kč
s kódem
195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Obal na oblek
Délka 60 cm, výška 100 cm
(146)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, závěsné, ocelové, bílé
(130)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Celano
Bez vrtání, nerezový, ve stříbrné barvě
(240)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Savona
Bez vrtání, nerezový, ve stříbrné barvě
(115)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Houbičky na gril v sadě Ben
2 ks, nylonové
(65)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na boty Deep Black
Látkový, černý, 36,5x14,5 cm, výška 36,5 cm
(274)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
32
Načíst další