Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 50 ks
Oblíbené
Wenko
Kolíčky na prádlo v sadě
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 20 ks
Oblíbené
Wenko
Samolepky na ramínka v sadě
20 ks, silikonové, bílé/šedé, délka 5 cm, výška 2 mm
(100)
Skladem
Poslední kousky
233 Kč
s kódem
274 Kč bez kódu
14 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 12 ks
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, 6 cm
(18)
Skladem
209 Kč
s kódem
246 Kč bez kódu
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 12 ks
Oblíbené
Wenko
Kroužky ke sprchovému závěsu v sadě
12 ks, plastové, bílé, 6 cm
(36)
Skladem
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
22 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
6 ks, závěsné, plastové
(123)
Skladem
Poslední kousek
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
24 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 7 ks
Oblíbené
Wenko
Klipy na sušení ponožek v sadě
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 20 ks
Wenko
Ramínka v sadě Alessia
20 ks, kovová, šedá, délka 41 cm, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
613 Kč
s kódem
721 Kč bez kódu
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Podtácky v sadě
8 ks, se stojánkem, z plsti, černé
(49)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
39 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Jet
6 ks, bez vrtání, kovové, černé
(26)
Skladem
208 Kč
s kódem
245 Kč bez kódu
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, bez vrtání, nerezové, ve stříbrné barvě
(65)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, závěsné, ocelové, bílé
(130)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Nožičky ke krytu na sporák v sadě
4 ks, plastové, šedé, 4x4 cm
(286)
Skladem
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
54 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
4 ks, závěsné, ocelové, černé
(245)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 10 ks
Wenko
Hlavice pro WC kartáče v sadě Ø8cm
Náhradní , plastové, černé, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Baggy
5 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 34,5 cm, výška 11,5 cm
(47)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Bubble
5 ks, bílá/šedá, délka 46 cm, výška 17,5 cm
(55)
Skladem
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Eco
5 ks, dřevěná, v přírodní barvě, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(28)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Ramínka v sadě Hotel
4 ks, dřevěná, v přírodní barvě, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě
3 ks, na kalhoty, dřevěná, hnědá, délka 25 cm, výška 16,5 cm
(120)
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
79 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, plastové, bílé
(573)
Skladem
136 Kč
s kódem
160 Kč bez kódu
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Wenko
Sada nožů Otis
4 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(6)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě
4 ks, plastová, modrá, délka 42 cm, výška 19 cm
(103)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Hlavice pro WC kartáč Ø 8 cm
Náhradní , plastová, černá, ø 8 cm, výška 14 cm
(6)
Skladem
76 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wenko
Organizéry do skříně v sadě Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, šedé, 9x14 cm, výška 12,5 cm
(130)
Skladem
Poslední kousek
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
96 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Houbičky na gril v sadě Ben
2 ks, nylonové
(65)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, plastové, ve stříbrné barvě
(168)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wenko
Organizéry do skříně v sadě Herkules
3 ks, na kabelky, plastové, černé, 14x9 cm, výška 12,5 cm
(14)
Doručíme od 23. 10. 2026
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Black Outdoor Kitchen Ureo
2 ks, bez vrtání, nerezové, černé
(185)
Skladem
170 Kč
s kódem
200 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kartáč na nádobí
(409)
Skladem
88 Kč
s kódem
103 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Snap
2 ks, na kalhoty, kovová, modrá, délka 40 cm, výška 10,5 cm
(105)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 5 ks
Wenko
Ramínka v sadě Paris
5 ks, dřevěná, černá, délka 44 cm, výška 25 cm
(9)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
108 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, ocelové, ve stříbrné barvě
(64)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě
2 ks, závěsné, bambusové, v přírodní barvě
(39)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
114 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Chňapky v sadě Wesi
2 ks, silikonové, černé, 16x16 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Set na čištění žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Lizan
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, nerezové, zelené
(1)
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Lizan
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, nerezové, černé
(1)
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Lizan
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, nerezové, bílé
Skladem
205 Kč
s kódem
241 Kč bez kódu
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Pavia
2 ks, bez vrtání, Static-Loc, ocelové, černé
(82)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Ramínka v sadě Spiral
2 ks, kovová, modrá, délka 11,5 cm, výška 11,5 cm
(15)
Skladem
217 Kč
s kódem
255 Kč bez kódu
128 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Háčky v sadě Lizan
2 ks, bez vrtání, Turbo-loc, nerezové, hnědé
(3)
Skladem
222 Kč
s kódem
261 Kč bez kódu
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Houbičky na nádobí v sadě
2 ks, silikonové
(171)
Skladem
225 Kč
s kódem
265 Kč bez kódu
133 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Wenko
Kuchyňské organizéry v sadě
3 ks, bílé, 30x15 cm, výška 18 cm
(48)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Háček Melle
Nástěnný, bílý
(19)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Utěrky v sadě Miko
2 ks, z mikrovlákna, černé/šedé, 40x60 cm
(49)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Wenko
Vakuové pytle v sadě
6 ks
(29)
Skladem
Poslední kousky
717 Kč
s kódem
844 Kč bez kódu
141 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Ochranná síťka na žehlení
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
32
Načíst další