Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí
Plastová, černá, 30x40 cm
(510)
Skladem
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Herb Garden
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, s potiskem, 30x52 cm
(628)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Marrakesh
Keramický, hnědý, ø 8 cm, výška 11 cm
(951)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, černé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(509)
Skladem
524 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Festival
Keramický, černý, 460 ml, 10x10 cm, výška 18 cm
(282)
Skladem
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Spice
Z tvrzeného skla, s potiskem, 50x56 cm
(373)
Skladem
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Marrakesh
Keramická, hnědá, ø 12,5 cm, výška 41 cm
(696)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Café
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(976)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 43 l
(595)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, matně černý, 7x16 cm, výška 4,5 cm
(444)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Cordoba
Keramický, tmavě modrý, 350 ml, 8,5x8,5 cm, výška 13 cm
(413)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky
Kovové, černé/v přírodní barvě, s protiskluzem, 119 cm, nosnost 150 kg
(155)
Skladem
3 994 Kč
s kódem
4 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na skleničky na víno
Závěsný, kovový, černý, 20x28 cm, výška 7 cm
(220)
Skladem
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír Milazzo
Bez vrtání, Vacuum-loc, z pochromované oceli, šedý, 13x3,5 cm, výška 10,5 cm
(2121)
Skladem
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Cordoba
Keramický, tmavě modrý, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(282)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Bon Appetit
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(247)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Café
Z tvrzeného skla, hnědý, s potiskem, 60x50 cm
(753)
Skladem
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Mojito
2 ks, z tvrzeného skla, zelené, s potiskem, 30x52 cm
(366)
Skladem
Poslední kousky
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na mycí prostředky Empire
Keramický, černý, 12,5x37 cm, výška 19 cm
(1330)
Skladem
581 Kč
s kódem
683 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, béžový, 43 l
(1051)
Skladem
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Hearts
2 ks, z tvrzeného skla, šedé, vintage, 30x52 cm
(229)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Peperoni
2 ks, z tvrzeného skla, černé, s potiskem, 30x52 cm
(222)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, světle hnědý, 43 l
(285)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Quadro
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(1020)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odkapávací podložka na nádobí
Plastová, černá, 42x8 cm
(1086)
Skladem
213 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Spice
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, s potiskem, 30x52 cm
(506)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, matně černý, ø 8 cm, výška 11 cm
(176)
Skladem
145 Kč
s kódem
170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
604 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Marrakesh
Keramický, hnědý, 400 ml, 8x8 cm, výška 19 cm
(1060)
Skladem
258 Kč
s kódem
304 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Držák na toaletní papír
Bez vrtání/s poličkou, Turbo-loc, z nerezové oceli, šedý, 16x11,5 cm, výška 12,5 cm
(307)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Žehlicí prkno Professional
S držákem na parní generátor/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, šedé, 130x48 cm
(173)
Skladem
2 745 Kč
s kódem
3 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Tile
2 ks, z tvrzeného skla, hnědé, patchwork, 30x52 cm
(250)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Bosio
Nástěnný, nerezový, matně černý
(150)
Skladem
394 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 8 ks
Oblíbené
Wenko
Ramínka v sadě Eco
8 ks, dřevěná, hnědá, délka 45 cm, výška 23,5 cm
(363)
Skladem
387 Kč
s kódem
455 Kč bez kódu
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Háčky v sadě Vacuum-Loc
2 ks, bez vrtání, Vacuum-loc, plastové, v leskle stříbrné barvě
(4007)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stojan na papírové utěrky
Kovový, černý, ø 12,5 cm, výška 32,5 cm
(317)
Skladem
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Obal na šaty Balance
Hnědý, výška 180 cm
(191)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Jumbo
Na tříděný odpad, černý, 69 l
(115)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Gara
Ocelový, bílý, 6 l
(146)
Skladem
398 Kč
s kódem
468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Cordoba
Keramický, bílý, ø 6,5 cm, výška 12 cm
(170)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stěrka s držákem Mola
Černá, délka 21 cm
(578)
Skladem
572 Kč
s kódem
673 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Profi Single
V matně stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 5,5 m
(449)
Skladem
1 352 Kč
s kódem
1 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Mýdlenka Cordoba
Keramická, tmavě modrá, 10,5x10,5 cm, výška 2,5 cm
(159)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Herb Garden
Z tvrzeného skla, s potiskem, 56x50 cm
(158)
Skladem
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Schůdky
Kovové, ve stříbrné barvě, s protiskluzem, 153 cm, nosnost 150 kg
(66)
Skladem
3 144 Kč
s kódem
3 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš
Vestavný, plastový, bílý
(3477)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryty na sporák v sadě Macarons
2 ks, z tvrzeného skla, růžové/šedé, s potiskem, 30x52 cm
(113)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
...
32
Načíst další