Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kategorie
Domů
Kategorie
Kategorie · Wenko
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Textil
Dekorace
Zahrada
Úklid a organizace
Pro děti
Koupelnové vybavení
Volný čas a zábava
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Značka
+ Další (3)
Wenko
1 495 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Villena
Betonový, šedý, ø 7 cm, výška 9,5 cm
(25)
Skladem
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Organizér na kořenky Uno
Otočný, z nerezové oceli, šedý, ø 26,5 cm, výška 1,5 cm
(600)
Skladem
401 Kč
s kódem
472 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Košíky v sadě Ecori
2 ks, úložné, látkové, černé, výška 21,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 045 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
615 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Háček Bosio
Nástěnný, nerezový, v leskle stříbrné barvě
(13)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
281 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Hella
Se štětkou, ocelový, bílý, 20x15 cm, výška 69 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
1 041 Kč
s kódem
1 225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Úsporná sprchová hlavice
Ve stříbrné barvě, ø 10 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Háček Vieste
Závěsný, nerezový, ve stříbrné barvě
(59)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Teleskopické tyče do skříně v sadě Herkules
2 ks, kovové/plastové, bílé, výška 120 cm
(57)
Skladem
513 Kč
257 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Těsnicí páska
Plastová
(358)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wenko
Držák na ručníky Fondi
Nástěnný, dřevěný, v tmavě přírodní barvě, 60x25,5 cm, výška 48,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Porto
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, matně černý, 19x6 cm, výška 14,5 cm
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Odpadkový koš Sare
Vestavný, z nerezové oceli, v matně stříbrné barvě, 5 l
(12)
Skladem
672 Kč
s kódem
790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Villata
Z polyresinu, antracitový, ø 7,5 cm, výška 11 cm
(39)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na mycí prostředky Piedo
Skleněný, černý, 25x12 cm, výška 9 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Organizéry na boty v sadě
2 ks, plastové, 30x52 cm, výška 11 cm
(510)
Skladem
435 Kč
s kódem
512 Kč bez kódu
256 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Bambusa
Bambusová, v přírodní barvě, ø 10 cm, výška 37,5 cm
(35)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Magnetický držák mýdla
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 4,5x7 cm, výška 4 cm
(19)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 50x80 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš
Vestavný, plastový, bílý
(3477)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka Bosio
Nástěnná, z nerezové oceli, matně černá, 9x13 cm, výška 40,5 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
892 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnový regál Bahari
Bambusový, matný, šedý/hnědý, šířka 44 cm, výška 96 cm, hloubka 34 cm, na kolečkách
(28)
Skladem
Poslední kousky
2 031 Kč
s kódem
2 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Sea Shell
S automatickým zavíráním, 37,5 x 45 cm, plastové, bílé
(34)
Skladem
1 372 Kč
s kódem
1 614 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odpadkový koš Inca
Plastový, černý, 2 l
(68)
Skladem
312 Kč
s kódem
367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Wenko
Salátový příbor Nagy
2 ks, z nerezové oceli
(13)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Classic Plus
Nástěnná/rohová, ocelová, černá
(167)
Skladem
Poslední kousky
742 Kč
s kódem
873 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík Viana
Do koupelny, kovový, černý, výška 25 cm
(39)
Skladem
239 Kč
s kódem
281 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová polička Trestina
Nástěnná, nerezová, ve stříbrné barvě
(10)
Skladem
Poslední kousek
1 308 Kč
s kódem
1 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Záchodové prkénko Samos
S automatickým zavíráním, 37,5 x 41,5 cm, plastové, bílé
(24)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový regál Yago
Šedý, šířka 30 cm, výška 74 cm
(25)
Skladem
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Dávkovač mýdla Tartas
Nástěnný, plastový, bílý, 960 ml, 9x14,5 cm, výška 24 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Lepiana
Rychleschnoucí, z křemeliny, v přírodní barvě, 39x60 cm
(62)
Skladem
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kartáč na nádobí
(409)
Skladem
88 Kč
s kódem
103 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Tyč na sprchový závěs
Nástěnná, kovová, bílá
(57)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Kryt na zeď u sporáku Marble
Z tvrzeného skla, bílý, s abstraktním vzorem, 50x56 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 10 ks
Wenko
Hlavice pro WC kartáče v sadě Ø8cm
Náhradní , plastové, černé, ø 8 cm, výška 9 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka ø 7,5 cm
Náhradní , silikonová, černá, ø 7,5 cm, výška 35 cm
(25)
Skladem
306 Kč
s kódem
360 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, černý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na toaletní papír Debar
Se štětkou, z nerezové oceli, šedý, 18x18 cm, výška 73 cm
(36)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Sirmione
Keramický, béžový, ø 8 cm, výška 10,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
s kódem
387 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na boty Fondi
Z masivu akácie, v přírodní barvě, počet párů bot 6 , šířka 69 cm, výška 40,5 cm, hloubka 27 cm
Skladem
Poslední kousky
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koupelnová skříňka Fondi
Nízká/úzká, z masivu akácie, povrchová úprava: lak, matná, černá/v přírodní barvě, šířka 39,5 cm, výška 86 cm, hloubka 35,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Úložný box na oblečení
Vakuový/vyztužený, látkový, bílý, 40x25x42 cm
(47)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Kelímek na zubní kartáčky Badi
Keramický, žlutý, ø 8 cm, výška 11 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
166 Kč
s kódem
195 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnová polička Exclusive
Nástěnná, ocelová, ve stříbrné barvě
(143)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka
Plastová, béžová, 55x55 cm
(11)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Wenko
Držák na ručníky Orea
Bez vrtání, Turbo-loc, z nerezové oceli, bílý, 20,5x7,5 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
WC štětka ø 7,5 cm
Náhradní , z nerezové oceli, bílá, ø 7,5 cm, výška 35 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
274 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
16
17
18
...
32
Načíst další