Jarní sleva 15 % s kódem DUBEN15 prodloužena | Ušetřete ještě dnes →
Chcete bydlet osobitě? Inspirujte se →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Kave Home

Kave Home je španělská značka nábytku a bytových doplňků, která spojuje moderní a funkční design s cenovou dostupností. Základem jejich širokého portfolia je závazek k udržitelnosti a hledání originálních řešení. Kave Home nabízí stylové možnosti vyhovující široké škále vkusu a životního stylu.

3 důvody, proč zvolit Kave Home

Kave Home nabízí širokou škálu možností, jak uspokojit různé chutě a preference. Ať už se jedná o nábytek, osvětlení, textilie nebo doplňky, Kave Home nabízí stylové a moderní možnosti, které mohou vylepšit každý obytný prostor. Jejich rozsáhlý katalog produktů zahrnuje různé styly. Kave Home navíc pravidelně představuje nové designy, které zákazníkům zajišťují přístup k nejnovějším trendům a inovativním produktům.

Originální a funkční design
Pozvedněte svůj domov s trendovým designem. Tým značky Kave Home i jejich spolupráce s nezávislými designéry upřednostňuje inovativní řešení začleněním nových procesů a materiálů.

Závazek k udržitelnosti
Díky výběru této značky můžete přispět k zelenější budoucnosti. Kave Home například nabízí produkty vyrobené z recyklovaných materiálů nebo certifikovaných udržitelných zdrojů.

Kvalitní sortiment
Produkty Kave jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Touto volbou přinesete do svého domova funkční a odolné produkty.

Filtry a řazení
Dostupnost
Řada
Cena
Slevy
Novinky
Filtry a řazení
Bylo zobrazeno 48 z 818 produktů