Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Levné kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
S|P Collection
Set cukřenky a konvičky na mléko Luma
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Brabantia
Mlýnky Profile
2 ks, v matně stříbrné barvě, z nerezové oceli
(23)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Rommu
15x38 cm, servírovací, dřevěný
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 22 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Skladem
704 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
s kódem
838 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Orion
Sada kořenek Black
16 ks, se stojánkem, skleněné
(38)
Skladem
Poslední kousek
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Sada mlýnků na pepř a sůl Duo
2 ks, šedá, skleněná
(71)
Skladem
725 Kč
s kódem
853 Kč bez kódu
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Tác Eau
Ø 32 cm , porcelánový
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Tác Madeleine
15x31,5 cm, servírovací, keramický
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Struhadlo Tasty+
Univerzální
Skladem
Poslední kousky
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Blera
Servírovací, dřevěné, ø 30,5 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Obar
Servírovací, mramorové, 20 x 3 cm
(2)
Skladem
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 21 cm, objem 1,1 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Džbán Kusintha
Skleněný, 1,2 l
(3)
Skladem
Poslední kousky
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Holm
Pánev Brasserie
S nepřilnavým povrchem, ø 24 cm, na indukci
Doručíme od 23. 10. 2026
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Rose Quartz
350 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 750 ml/1,5 l/3 l
(19)
Skladem
Poslední kousky
950 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Prkénko Authentic
Servírovací, dřevěné, 32,5 x 24 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(5)
Skladem
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
35,5 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Misky v sadě Zairin
2 ks, servírovací, dřevěné, v přírodní barvě, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Nautical
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(14)
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(13)
Skladem
Poslední kousky
986 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
S|P Collection
Podnos na dort Rural
Dřevěný, hnědý, ø 30 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(27)
Skladem
842 Kč
s kódem
990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, hnědá, ø 24 cm, objem 2 l
(95)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Košík na ovoce Lito M
Ø 25 cm, ocelový, světle hnědý
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
5
6
7
...
10
Načíst další