Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Jang
800 ml, se sítkem, z litiny, černá
(67)
Skladem
693 Kč
s kódem
815 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle šedý, 210 ml
(36)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Cedník Square Colander
Plastový
(36)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
413 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Prkénko Rustic
Servírovací, dřevěné, 36 x 21 cm
(38)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, světle růžový, 210 ml
(43)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedé
(37)
Skladem
Poslední kousky
1 293 Kč
s kódem
1 521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, bílý, 210 ml
(35)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Modrý/v přírodní barvě, dřevěný
(35)
Skladem
1 382 Kč
s kódem
1 626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
WOOOD
Tác Flexible
24x44 cm, dřevěný
(70)
Skladem
593 Kč
s kódem
698 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 210 ml
(30)
Skladem
247 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Napařovač Bloom
Plastový, žlutý/zelený
(23)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
543 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Mepal
Dóza Modula
Na potraviny, plastová, bílá
(42)
Skladem
Poslední kousky
145 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, modrý, 90 ml
(22)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Antracitový/v přírodní barvě, dřevěný
(48)
Skladem
Poslední kousky
1 428 Kč
s kódem
1 680 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Sada nožů se stojanem
5 ks, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(104)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
972 Kč
s kódem
1 143 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Black
2 ks, černá, keramická
(49)
Skladem
1 442 Kč
s kódem
1 697 Kč bez kódu
849 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Prkénko Mineral
Bambusové, 35 x 25 cm
(50)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, se stojánkem, silikonové, černé, ø 10 cm
(47)
Skladem
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Hezha
25x34 cm, keramický
(16)
Skladem
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Nautical
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, oranžový, 210 ml
(17)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Bloomingville
Šálky v sadě Hezha
2 ks, keramické, na espresso, modré/krémové, 55 ml
(21)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Bea
400 ml, keramický, béžový
(35)
Doručíme od 27. 10. 2026
296 Kč
s kódem
348 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(14)
Skladem
Poslední kousky
983 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Zone
Podtácky v sadě Singles
6 ks, silikonové, světle šedé, ø 10 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
688 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Patrizia
1,2 l, keramická, zelená
(18)
Skladem
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(25)
Skladem
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Džbán Bea
Keramický, béžový, 1,5 l
(28)
Skladem
Poslední kousky
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Matcha set
Světle zelený/v přírodní barvě, keramický
(13)
Skladem
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 21 cm, objem 1,1 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, tmavě modrý/béžový
(15)
Skladem
368 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Mlýnek na pepř a sůl Rustic
Hnědý, dřevěný
(30)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Sada (2)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Sada na olej a ocet Alinjo
2 ks, 150 ml, skleněná
(14)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
548 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Neri
Na polévku, z kameniny, černá, 700 ml, ø 14,5 cm
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
28x42,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 444 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula Nordic
Plastová, krémová, 350 ml
(12)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Miska Mango
Servírovací, dřevěná, v přírodní barvě, ø 20 cm
(17)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
23,5x36,5 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(13)
Skladem
Poslední kousky
986 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Talíř Jules
Ø 22 cm, z kameniny, žlutý/bílý/černý
(11)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Zapékací mísa Ultimate
19x30 cm, keramická, maximální teplota 270 °C
(11)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Fall Front
Kovový, matně černý, 25x46,5 cm
(12)
Skladem
1 269 Kč
s kódem
1 493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
10
Načíst další