Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(1)
Skladem
1 105 Kč
s kódem
1 300 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémové
(1)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
530 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
928 Kč
s kódem
1 092 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 202 Kč
s kódem
1 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Amber
2 ks, jantarová, keramická
(1)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska Legendary Food Jar + Spork Blue Sky
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 071 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Hezha
Keramický, zelený, 1,51 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Fae
30,5x35 cm
(1)
Skladem
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
28,5 x 13 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
884 Kč bez kódu
221 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Phoenix
2 ks, 250 ml, keramické, modré/růžové
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Latina
1,08 l, kameninová, tmavě fialová
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 100 ml
(1)
Skladem
242 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Check
4 ks, keramické, 375 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 206 Kč
s kódem
1 419 Kč bez kódu
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
712 Kč
s kódem
838 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Samsin
150 ml, kameninový, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
35,5 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic black
500 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětský svačinový box Lili
Silikonový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Latina
Kameninový, tmavě fialový, 1,2 l
(1)
Skladem
559 Kč
s kódem
658 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Safie
Na polévku, z kameniny, světle zelená, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Šalvějově zelená, 750 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Prkénko Adoma
Servírovací, mramorové, 39,5 x 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Konvice na čaj Pilar
1 l, keramická, béžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 321 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, v lososové barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Blomus
Máslenka Pilar
Keramická, béžová, 12x9 cm
(1)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Salátový příbor Lite
2 ks, z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, šedý
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Karafa Milma
Skleněná
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 578 Kč
s kódem
1 857 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Imogen
Na salát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
FABINI
Pánev Lucca 3.0
S poklicí, nerezová, ø 24 cm, na indukci
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, bílý
(1)
Skladem
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, tmavě zelený, 190 ml
(1)
Skladem
256 Kč
s kódem
301 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
1
...
5
6
7
...
10
Načíst další