Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Shine
Se sítkem, kameninová, v leskle stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
1 691 Kč
s kódem
1 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Tác Makoto
13x27 cm, kameninový
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Cirqula
3 ks, šalvějově zelené, 750 ml/1,5 l/3 l
(19)
Skladem
Poslední kousky
950 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Café-To-Go Travel Mug Peach Rose
230 ml, z nerezové oceli, broskvový
(24)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tácy v sadě Nirela
2 ks, 15x29 cm, servírovací, z nerezové oceli
Skladem
1 034 Kč
s kódem
1 216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Odměrky v sadě In The Meadow
3 ks, keramické
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Slánka a pepřenka Bea
Se stojánkem, kameninová
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, světle růžový
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Haden
Topinkovač Devon
Krémový, z nerezové oceli, příkon 1630 W
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Ash
410 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(27)
Skladem
842 Kč
s kódem
990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Blue Sky
410 ml, z nerezové oceli, modrý
(27)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Sada mlýnků na pepř a sůl Riley
2 ks, modrá, dřevěná
Skladem
Poslední kousek
1 122 Kč
s kódem
1 320 Kč bez kódu
660 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(14)
Skladem
884 Kč
s kódem
1 040 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Mísa Nirela
Na ovoce, nerezová, ve stříbrné barvě, ø 25,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 464 Kč
s kódem
1 722 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Tác Missy
Ø 30 cm , keramický
Skladem
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Šálek Manon
Kameninový, vínový, 240 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušenky, keramická, bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Grespresso
380 ml, kameninový, bílý
(716)
Skladem
298 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
414 Kč
s kódem
487 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z mořské trávy
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Tác Madeleine
15x31,5 cm, servírovací, keramický
Skladem
Poslední kousky
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Addy
130 ml, z kameniny, hnědý
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
Poslední kousky
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémové
Skladem
Poslední kousek
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
337 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Skleničky v sadě Nirela
2 ks, nerezové, na víno
Skladem
Poslední kousky
916 Kč
s kódem
1 078 Kč bez kódu
539 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Podnos na dort Eau
Porcelánový, krémový, ø 32 cm
Skladem
1 164 Kč
s kódem
1 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Salt&Pepper
Šálek Ora Gloss
Z kostního porcelánu, bílý, 205 ml
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Neri
850 ml, kameninová, černá
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle červený
Skladem
Poslední kousek
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
900 ml, cestovní, tritanová, světle červená
(22)
Skladem
Poslední kousky
462 Kč
s kódem
544 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 900 ml, ø 20 cm
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Ellipse
600 ml, s vidličkou, plastový, světle modrý
Skladem
Poslední kousky
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Šálek Eau
Porcelánový, krémový, 320 ml
Skladem
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Potravinové krabičky v sadě Easyclip
3 ks, šalvějově zelené, 700 ml/1,5 l
Skladem
Poslední kousky
1 112 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Cukřenka Kumi
Keramická, tmavě hnědá
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Tác Nirela
Ø 35,5 cm , z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousky
1 182 Kč
s kódem
1 391 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Džbán Paula
Keramický, růžový, 435 ml
Skladem
Poslední kousek
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
6
7
8
9
10
Načíst další