20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · Nejlevnejší · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, vínová, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, béžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, žluté, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, růžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Fika
Na polévku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na polévku, z kameniny, růžová, 670 ml, ø 14 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, žlutý
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, růžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Ø 27 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Tác Fika
9x20 cm, porcelánový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Fika
330 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Fika
330 ml, porcelánový, vínový
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 22 cm, z kameniny, vínový
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 1,2 l, ø 21 cm
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, růžové, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, žluté, ø 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, vínový
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, béžový
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, v hořčicové barvě, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, růžové, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
sada 2 ks
ONA
Šálky v sadě Billie
2 ks, kameninové, béžové, 230 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
ONA
Kávové lžičky v sadě Tilly
Pro 6 osob, 6 ks, skleněné
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
2
3
4
Načíst další