20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, jantarové
(2)
Skladem
Poslední kousek
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 26,5 cm, kovový, šedý
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Doručíme od 22. 10. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, béžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, modrá, keramická
(1)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, růžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Tác Fika
10x28,5 cm, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, černý
(1)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, šedý
(1)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na polévku, z kameniny, žluté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, zelená/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, žlutý
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Mísa Duna
Na salát, vínová, ø 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, žluté, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Skladem
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Dezertní , ø 20,5 cm, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, růžové
(1)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, žluté
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Ø 26 cm, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sada mlýnků na pepř a sůl Betty
2 ks, zelená, keramická
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
475 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 26,5 cm, kovový, zelený
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, světle modrý
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 19 cm, kovový, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, žluté, ø 10 cm
(1)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Příbor Poppy
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, zelený
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Fika
Porcelánový, béžový, 170 ml
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, zelená
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Fika
Na polévku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Chlebník Fresh
Kovový, zelený, 18x21,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
647 Kč
s kódem
809 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, fialový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Fika
330 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínová, 500 ml, ø 13 cm
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle žlutý
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Miska Duo
Z kameniny, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
1
2
3
4
Načíst další