20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Set cukřenky a konvičky na mléko Duo
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Máslenka Duo
Kameninová, modrá, 10,5x16 cm
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Košík na ovoce Flores
Ø 26,5 cm, kovový, černý
(6)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
ONA
Kávové lžičky v sadě Tilly
Pro 6 osob, 6 ks, skleněné
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
62 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě modrý, 270 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, žlutý
(2)
Skladem
Poslední kousek
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Forma na pečení Duo
29,5 x 22,5 cm, kamenina
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, růžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Podtácky v sadě Piff
4 ks, textilní, růžové, ø 10 cm
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
85 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Stojánky na vajíčka v sadě Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, černá/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duna
Kameninový, vínový, 220 ml
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Misky v sadě Billie
2 ks, na dip, z kameniny, růžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
200 Kč
s kódem
250 Kč bez kódu
125 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Příbor Poppy
Pro 4 osoby, 16 ks, nerezový, modrý
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 22 cm, z kameniny, vínový
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě modrý, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duna
Ø 27 cm, z kameniny, růžový
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Fika
330 ml, porcelánový, vínový
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Ø 26 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/oranžový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Fika
Dezertní , ø 20,5 cm, porcelánový, vínový
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Slánka a pepřenka Duo
Kameninová
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Hluboký , ø 18,5 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Talíř Billie
Servírovací, z kameniny, béžový
(1)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Hluboký , ø 21 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínový
(1)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, modrý
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na dip, z kameniny, vínová, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
1
2
3
4
Načíst další