20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování · Nejlevnejší · ONA
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Pečení
Skladování a přenos potravin
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (3)
ONA
151 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/oranžový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na dip, z kameniny, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě modrý, 130 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, oranžový/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/fialový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duo
Kameninový, zelený/oranžový, 270 ml
(1)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, zelený/krémový
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Gravel
350 ml, kameninový, černý/krémový
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 130 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Podšálek Duna
Kameninový, růžový, ø 14,5 cm
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Šálek Duna
Kameninový, vínový, 220 ml
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na dip, z kameniny, vínová, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
47 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Miska Duna
Na salát, z kameniny, růžová, 120 ml, ø 11 cm
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, černý/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, černá/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Talíř Gravel
Dezertní , ø 20 cm, z kameniny, zelený/krémový
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
sada 4 ks
ONA
Brčka v sadě Cruse
4 ks, skleněná
(1)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě modrý, 270 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Gravel
Na polévku, z kameniny, zelená/krémová, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Šálek Duo
Kameninový, tmavě zelený, 270 ml
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Šálek Fika
Porcelánový, béžový, 170 ml
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, fialový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, oranžový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, modrý
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Duna
300 ml, kameninový, růžový
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Miska Duo
Na polévku/na salát, z kameniny, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v levandulové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, vínový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, zelený
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, v hořčicové barvě
Doručíme od 22. 10. 2026
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, oranžový/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/fialový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Talíř Duo
Dezertní , ø 18 cm, z kameniny, zelený/oranžový
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Průměr (3)
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle žlutý
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, bílý
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
2
3
4
Načíst další