Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování
...
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Kuchyňské potřeby a stolování na prodejně Dobrovíz u Prahy
Stolní nádobí a servírování
Nádobí na nápoje
Kuchyňské pomůcky a náčiní
Nádobí na vaření
Pečení
Skladování a přenos potravin
Kuchyňské spotřebiče
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (4)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
456 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Orion
Tác Mango
20x39 cm, dřevěný
(2)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, broskvový
(1)
Skladem
1 147 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, z nerezové oceli, v levandulové barvě
(19)
Skladem
995 Kč
s kódem
1 170 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 578 Kč
s kódem
1 857 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Svačinový box Vivid mauve
200 ml/500 ml, dělený/na jogurt, 2 ks, plastový, světle červený
(3)
Skladem
436 Kč
s kódem
513 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termoska Legendary Classic Rose Quartz
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, světle růžová
(9)
Skladem
1 020 Kč
s kódem
1 200 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, zelená, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Lis na česnek Helix
Z nerezové oceli
(108)
Skladem
453 Kč
s kódem
533 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Shama
515 ml, keramický, krémový
(13)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Nini
Keramický, na espresso, světle zelený/světle růžový, 110 ml
Skladem
Poslední kousky
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Pánev Meda 4.0
S keramickým povrchem, ø 26 cm, na indukci
(1)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, matně černý, 17x32 cm
(9)
Skladem
1 034 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 042 Kč
s kódem
2 402 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(25)
Skladem
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Blue Sky
890 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrý
(1)
Skladem
1 105 Kč
s kódem
1 300 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Frost
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, bílý
(4)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Hammer Tone Green
470 ml, z nerezové oceli, zelený
(3)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bredemeijer
Matcha set
Zelený/v přírodní barvě, porcelánový
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
s kódem
1 109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
FABINI
Hrnec Meda 4.0
S pokličkou/s keramickým povrchem, 2,4 l, ø 20 cm, na indukci
Skladem
Poslední kousek
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Black
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
928 Kč
s kódem
1 092 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Begonia
440 ml, keramický, bílý/růžový
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Slánka a pepřenka Bea
Se stojánkem, kameninová
Skladem
Poslední kousky
488 Kč
s kódem
574 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dóza Madge
2,5 l, na sušenky, keramická, bílá
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 325 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 600 ml, ø 16 cm
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Šálky v sadě Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Sandrine
500 ml, keramický, hnědý
(51)
Skladem
Poslední kousky
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Šálek Paula
Kameninový, růžový, 195 ml
(1)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bitz
Sada mlýnků na pepř a sůl Gastro Cream
2 ks, bílá, keramická
(9)
Skladem
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Šálek Paula
Keramický, na cappuccino, světle zelený, 195 ml
(10)
Skladem
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Odměrky v sadě In The Meadow
3 ks, keramické
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Dózy v sadě Podium
5 ks, 500 ml/900 ml/1,3 l/1,9 l, na potraviny/na mouku/na sypké potraviny/na těstoviny, plastové, šedé
(37)
Skladem
Poslední kousky
1 293 Kč
s kódem
1 521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bitz
Tác Gastro Dark Blue/Black
14x38 cm, keramický
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Dóza Black
500 ml/1,2 l, černá
(7)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bitz
Sklenice v sadě Kusintha
4 ks, 280 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Mlýnek na pepř a sůl Hammershøi
Zelený/v přírodní barvě, dřevěný
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 202 Kč
s kódem
1 414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, bílý, 26x44,5 cm
(3)
Skladem
1 188 Kč
s kódem
1 398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Šálek Grespresso
Kameninový, na espresso, tmavě zelený, 100 ml
(1)
Skladem
242 Kč
s kódem
285 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Konvice na čaj Neri
850 ml, kameninová, černá
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Džbán Nirela
Z nerezové oceli, ve stříbrné barvě, 1,7 l
Skladem
Poslední kousek
768 Kč
s kódem
904 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Brabantia
Chlebník Roll Top
Kovový, v matně stříbrné barvě, 17x44,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 240 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Podšálek Grespresso
Kameninový, tyrkysový
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
s kódem
363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
4
5
6
...
10
Načíst další