20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Jarní kuchyňský textil
Utěrky
Prostírání
Ubrusy
Běhouny na stůl
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Ubrousky
Zástěry
Sady kuchyňského textilu
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (5)
Jaro
217 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Suzette
2 ks, bavlněné, červené/šedé, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Adesta
2 ks, látková, s geometrickými vzory/kostkovaná, 35x50 cm
Skladem
309 Kč
s kódem
386 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Jacquard
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
318 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Dramatic Floral
2 ks, bavlněná, pratelná, s květinovými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, světle žlutý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, taupe, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousek
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
(1)
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
Skladem
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
OYOY Living Design
Prostírání v sadě Toppu
2 ks, z bio bavlny, s pruhy, 36x48 cm
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
(1)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
ONA
Prostírání Piff
Bavlněné, ø 35 cm
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Podsedák Tone
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
249 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(17)
Skladem
Poslední kousek
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(47)
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, zelený/hnědý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 13x21 cm
(4)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Misty Rose
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
233 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(52)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, zelená, 18x28 cm
(9)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené, 50x63 cm
(2)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra
Bavlněná, žlutá/šedá
(230)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hen House
Bavlněná, šedá
(8)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil