20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Jarní kuchyňský textil
Utěrky
Prostírání
Ubrusy
Běhouny na stůl
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Ubrousky
Zástěry
Sady kuchyňského textilu
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (5)
Jaro
217 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bee Happy
Bavlněná
(441)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Mustard
Lněná, žlutá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, béžové, 50x63 cm
(1)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
313 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
254 Kč
s kódem
318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Farmers Kitchen
Bavlněná, modrá
(114)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Manuela
S ornamentem, v hořčicové barvě, 145x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá, 50x70 cm
(15)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Blue Spring
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Arbin
Z eko kůže, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Taulo
2 ks, z bio bavlny, bílé/modré, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
711 Kč
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá/růžová, 50x70 cm
(10)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Roses
S potiskem, 45x140 cm
(21)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(7)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
294 Kč
s kódem
367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Strawberry Garden
Bavlněný, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Woodland
Bavlněná/lněná, béžová
(310)
Skladem
305 Kč
s kódem
381 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Salcombe Boats
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Botany 2
Lněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Farmers Kitchen
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 37x37 cm
(92)
Skladem
Poslední kousek
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(8)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Juna
Bílá/modrá, 18x28 cm
(1)
Skladem
312 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Běhoun na stůl Meadow Flower
S květinovým vzorem, 40x130 cm
(44)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Stripe Ruffle
4 ks, lněné, s pruhy, 46x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 295 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Běhoun na stůl
Z bio bavlny, s geometrickým vzorem, 40x130 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil