20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Jarní kuchyňský textil
Utěrky
Prostírání
Ubrusy
Běhouny na stůl
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Ubrousky
Zástěry
Sady kuchyňského textilu
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (5)
Jaro
217 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Eviaya
20 ks, papírové, s puntíky, 33x33 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Limone
20 ks, papírové, s pruhy, 33x33 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Ava
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(8)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Camelie
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Holly Flower
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Pikkukellukka
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Levander
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Prostírání v sadě Tone
2 ks, látková, voděodolná/omyvatelná, s květinovými vzory, 30x45 cm
(2)
Skladem
103 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 8 ks
Meri Meri
Prostírání v sadě Butterflies & Flowers
8 ks, papírová, vybarvovací, s květinovými vzory, 28x42,5 cm
(1)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrově žluté, 40x48 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Darcy
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joline
Plastové, 30x44 cm
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Les Fleurs
Plastové, s nápisem, 28,5x44 cm
(19)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(8)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Woodland
3 ks, bavlněné, béžové, 45x65 cm
(832)
Skladem
282 Kč
s kódem
353 Kč bez kódu
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Ilona
Plastové, s potiskem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Jolie Fleur
Plastové, s potiskem/s květinovým vzorem, 44x28,5 cm
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Kuchyňská rukavice
Fialová/krémová, 17x27 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousek
124 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
330 Kč
s kódem
412 Kč bez kódu
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, žluté, 50x70 cm
(3)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, z juty, 35x45 cm
(12)
Skladem
469 Kč
s kódem
586 Kč bez kódu
147 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Běhoun na stůl
Voděodolný, s květinovým vzorem, 40x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Běhoun na stůl Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 45x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
167 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
416 Kč
s kódem
520 Kč bez kódu
173 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Homestead
Bavlněná, světle modrá, 19x31 cm
(6)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(461)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil