20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Jarní kuchyňský textil
Utěrky
Prostírání
Ubrusy
Běhouny na stůl
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Ubrousky
Zástěry
Sady kuchyňského textilu
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (5)
Jaro
217 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, ø 180 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 815 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Hen House
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(5)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Fable
3 ks, bavlněné, zelené/hnědé/krémové, 45x65 cm
(7)
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hen House
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Forest Fable
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 36x34 cm
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněná, hnědá/krémová, 45x65 cm
(12)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hen House
Bavlněná, šedá
(8)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(10)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Set podsedáků a běhounu Long Leaves
5 ks
(1)
Skladem
1 255 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Set podsedáků a běhounu Illustrated Autumn
5 ks
Skladem
1 239 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Podsedák Doodles
Na zavazování, s potiskem/s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Noura
S příměsí lnu, pratelné, 30x43 cm
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Kuchyňská rukavice
Fialová/krémová, 17x27 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousek
124 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl
Voděodolný, s květinovým vzorem, 40x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
149 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, šedý, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, béžový, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
ZicZac
Prostírání Arbin
Z eko kůže, 33x45 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, světle žlutý, 140x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Suzette
2 ks, bavlněné, červené/šedé, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Darcy
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, ø 160 cm
(11)
Skladem
394 Kč
s kódem
493 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Les Fleurs
Plastové, s nápisem, 28,5x44 cm
(19)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Melisandre
Bílý/zelený, ø 180 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Manuela
S ornamentem, v hořčicové barvě, 145x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, zelený/hnědý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Botany 2
Lněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil