20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Kuchyňský textil
...
Textil
Kuchyňský textil
Jarní kuchyňský textil
Utěrky
Prostírání
Ubrusy
Běhouny na stůl
Kuchyňské chňapky
Podsedáky na židle
Ubrousky
Zástěry
Sady kuchyňského textilu
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Složení a druh materiálu
Motiv
Cena
+ Další (5)
Jaro
217 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Holly Flower
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
IHR
Prostírání Mohana
S příměsí bavlny, pratelné, s květinovým vzorem, 33x48 cm
(1)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
358 Kč
179 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
318 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Blue Spring
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zástěra Wild Flowers
Bavlněná
(8)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home
Set povlaků na polštář a běhounu Lemons
5 ks
(11)
Skladem
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá/růžová, 50x70 cm
(10)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/modrá, 50x70 cm
(15)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(7)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Green Gate
Běhoun na stůl
Bavlněný, s květinovým vzorem, 45x140 cm
(2)
Skladem
427 Kč
s kódem
534 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrus
Bavlněný, s pruhy, růžový, 130x170 cm
Skladem
Poslední kousek
1 263 Kč
s kódem
1 579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(52)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
233 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, bílá/růžová, 18x28 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice Juna
Bílá/modrá, 18x28 cm
(1)
Skladem
312 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 18x28 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/šedá, 18x28 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Green Gate
Kuchyňská rukavice
Bílá/zelená/růžová, 13x21 cm
(4)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Green Gate
Podsedák
Bavlněný, bez uchycení, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Tiles
Silikonové, s geometrickým vzorem, 33x48 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ubrus Moss Green
Lněný, okrově žlutý/zelený, 140x350 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 903 Kč
s kódem
3 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Country Floral
Bavlněná, zelená/modrá
(7)
Skladem
254 Kč
s kódem
318 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Hummingbirds
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(8)
Skladem
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(17)
Skladem
Poslední kousek
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
294 Kč
s kódem
367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Country Animals
3 ks, bavlněné, šedé/béžové, 45x65 cm
(100)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(52)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Country Animals
Bavlněná, šedá/béžová
(26)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
363 Kč
s kódem
454 Kč bez kódu
151 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
Načíst další
Související kategorie
Prostírání
Utěrky
Zástěry
Kuchyňské chňapky
Ubrusy
Běhouny na stůl
Podsedáky na židle
Ubrousky
Oblíbené filtry
Zelený kuchyňský textil
Kuchyňský textil s velikonočním motivem
Vánoční kuchyňský textil