Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Kuchyňské potřeby a stolování
Stolní nádobí a servírování
Mísy a misky
Mísy a misky
...
Stolní nádobí a servírování
Mísy a misky
Luxusní mísy a misky na prodejně Dobrovíz u Prahy
Mísy
Misky
Filtry
1
Premium
Akce a slevy
Novinky
Skladem
Barva
Materiál
Typ
Sada
+ Další (9)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
61 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Hezha
Na salát, keramická, zelená, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 073 Kč
s kódem
2 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Bloomingville
Misky v sadě Check
4 ks, na polévku, z kameniny, 590 ml, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousek
1 631 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
480 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Mísa Nirela
Na ovoce, nerezová, ve stříbrné barvě, ø 25,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 464 Kč
s kódem
1 722 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Imogen
Na salát, keramická, béžová, ø 24 cm, objem 1,4 l
(1)
Skladem
1 215 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, šedá, ø 29 cm, objem 4 l
(51)
Skladem
1 155 Kč
s kódem
1 359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, bílá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(228)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, bílá, ø 29 cm, objem 4 l
(274)
Skladem
1 104 Kč
s kódem
1 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 29 cm, objem 4 l
(115)
Skladem
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, žlutá, ø 20 cm, objem 1,9 l
(1)
Skladem
1 087 Kč
s kódem
1 279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Chip
Servírovací, keramická, světle zelená/krémová, 1,9 l, ø 17,5 cm
(3)
Skladem
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Chip
Servírovací, keramická, žlutá/krémová, ø 24 cm, objem 2,85 l
(1)
Skladem
1 084 Kč
s kódem
1 275 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Mísy v sadě Nest
9 ks, na salát, plastové, ø 28,5 cm
(558)
Skladem
Poslední kousky
1 250 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, béžová, ø 19 cm, objem 1,9 l
(123)
Skladem
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, světle hnědá, ø 20 cm, objem 1 l
(5)
Skladem
1 011 Kč
s kódem
1 189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 29 cm, objem 4 l
(25)
Skladem
985 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, modrá, ø 26 cm, objem 2,7 l
(5)
Skladem
922 Kč
s kódem
1 085 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, béžová, ø 26 cm, objem 2,7 l
(259)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, světle hnědá, ø 24 cm, objem 2 l
(6)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, zelená, ø 26 cm, objem 2,7 l
(88)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, hnědá, ø 24 cm, objem 2 l
(95)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Phoenix
2 ks, keramické, žluté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Skladem
841 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
495 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Nautical
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(22)
Skladem
832 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Misky v sadě Zairin
2 ks, servírovací, dřevěné, v přírodní barvě, ø 15 cm
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
s kódem
975 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, bílá/béžová, ø 24 cm, objem 2 l
(104)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Mísa Mariko
Na ovoce/na salát, skleněná, světle růžová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Original Cane
Z kameniny, světle hnědá, ø 21 cm, objem 1,1 l
(31)
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (5)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Heikki
Na polévku, keramická, béžová, 860 ml, ø 19 cm
Skladem
Poslední kousek
747 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, světle modrá, ø 24 cm, objem 2 l
(53)
Skladem
721 Kč
s kódem
848 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, červená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(121)
Skladem
704 Kč
s kódem
828 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Masami
Ramen, z kameniny, tmavě modrá, 580 ml, ø 13 cm
(5)
Skladem
691 Kč
s kódem
813 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa Colour Mix
Z kameniny, šedá, ø 24 cm, objem 2 l
(3)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Mísa In the Forest
Z kameniny, zelená, ø 21 cm, objem 1,1 l
(352)
Skladem
650 Kč
s kódem
765 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, krémová, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mason Cash
Mísa In The Meadow
Keramická, světle žlutá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě In The Meadow
4 ks, na polévku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
177 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
S|P Collection
Mísa Manon
Na ovoce, z kameniny, vínová, ø 21 cm
Skladem
Poslední kousky
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Mason Cash
Misky v sadě Home to Roost
4 ks, na polévku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Misky v sadě Anniversary
2 ks, z kameniny, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, zelená, 460 ml, ø 13 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Miska Eau
Na polévku, porcelánová, krémová, 900 ml, ø 20 cm
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polévku, z kameniny, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Paula
Na polévku, z kameniny, v lososové barvě, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Mason Cash
Misky v sadě Original Cane
4 ks, na polévku, z kameniny, bílé/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Skladem
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Miska Ultime
Na polévku, keramická, tmavě zelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Miska Jules
Na polévku, z kameniny, žlutá/bílá/černá, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
1
2
Načíst další