Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Úklid a organizace
Praní a žehlení
Praní a žehlení
...
Úklid a organizace
Praní a žehlení
Praní a žehlení dle vašeho výběru
Sušáky na prádlo
Koše na prádlo
Žehlicí prkna
Příslušenství na praní
Příslušenství na žehlení
Filtry
2
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Wenko
Maximex
63 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Ochranná síťka na žehlení
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 50 ks
Oblíbené
Wenko
Kolíčky na prádlo v sadě
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 7 ks
Oblíbené
Wenko
Klipy na sušení ponožek v sadě
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Wenko
Set na čištění žehličky
2 ks, modrý, 3x3 cm, výška 9 cm
(17)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík na kolíčky
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Skladem
230 Kč
s kódem
271 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ochranné košíky na praní podprsenek v sadě
2 ks, bílé, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Skladem
Poslední kousky
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Maximex
Míčky na praní k odstranění nečistot v sadě
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
171 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Maximex
Žehlicí podložka
Látková, v matně stříbrné barvě, 65x100 cm
(60)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Žehlicí podložka Flowerage
Látková, 65x100 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Sušák na prádlo
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový
(33)
Skladem
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Twin
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 1 m
(306)
Skladem
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Jumbo
Nástěnný, šedý, plastový, délka sušicí plochy 15 m
(49)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Canguro
Látkový, šedý, 65 l
(95)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
s kódem
635 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Matně černý, kovový, délka sušicí plochy 18 m
(99)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Adria
Látkový, černý, 48 l
(97)
Skladem
666 Kč
s kódem
784 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Sušák na prádlo Twin Extendable
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 2 m
(192)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trio
Látkový, šedý, 3x43 l
(78)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, černý, 43 l
(33)
Skladem
Poslední kousky
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Wenko
Koš na prádlo Trio
Látkový, krémový, 3x50 l
(7)
Skladem
810 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Skladem
821 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Sušák na prádlo
Závěsný, bílý/ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 4 m
(18)
Skladem
701 Kč
s kódem
825 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Žehlicí prkno Leona
Stolní, béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Nástěnný, bílý, plastový, délka sušicí plochy 21 m
(140)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, světle hnědý, 43 l
(285)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cordoba
Látkový, šedý, 68 l
(83)
Skladem
Poslední kousek
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Ecori
Skládací, látkový, černý, 32 l
(7)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Adria
Látkový, bílý, 48 l
(76)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Trio
Látkový, šedý, 3x50 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
883 Kč
s kódem
1 039 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 43 l
(595)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Butterfly
Nástěnný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 3,5 m
(79)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový/bambusový, hnědý, 43 l
(99)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trio Ecori
Látkový, černý, 3x35 l
(39)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Bea
Látkový, světle šedý, 75 l
Skladem
Poslední kousek
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Závěsný, šedý, kovový
(84)
Skladem
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, béžový, 43 l
(1051)
Skladem
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, hnědý, 79 l
(244)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 071 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cora
Látkový, šedý, 63 l
(47)
Skladem
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 79 l
(139)
Skladem
Poslední kousky
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Wenko
Žehlicí prkno Best Black
S držákem na žehličku/s nastavitelnou výškou, černé, 124x38 cm
Skladem
Poslední kousky
1 248 Kč
s kódem
1 468 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Profi Single
V matně stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 5,5 m
(449)
Skladem
1 352 Kč
s kódem
1 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Loft
Látkový, černý, 115 l
(33)
Skladem
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový, šedý, 79 l
(198)
Skladem
1 453 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trivo
Látkový, šedý, 3x39 l
(261)
Skladem
1 516 Kč
s kódem
1 783 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 522 Kč
s kódem
1 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička na žehlení prádla
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Skladem
1 533 Kč
s kódem
1 804 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
Načíst další
Související kategorie
Sušáky na prádlo
Koše na prádlo
Žehlicí prkna
Příslušenství na praní
Příslušenství na žehlení
Potahy na žehlicí prkna