Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Úklid a organizace
Praní a žehlení
Praní a žehlení
...
Úklid a organizace
Praní a žehlení
Praní a žehlení dle vašeho výběru
Sušáky na prádlo
Koše na prádlo
Žehlicí prkna
Příslušenství na praní
Příslušenství na žehlení
Filtry
2
Skladem
Akce a slevy
Novinky
Premium
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Wenko
Maximex
63 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 43 l
(595)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, béžový, 43 l
(1051)
Skladem
1 049 Kč
s kódem
1 234 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, světle hnědý, 43 l
(285)
Skladem
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Žehlicí prkno Professional
S držákem na parní generátor/se zásuvkou/s nastavitelnou výškou, šedé, 130x48 cm
(173)
Skladem
2 745 Kč
s kódem
3 229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Profi Single
V matně stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 5,5 m
(449)
Skladem
1 352 Kč
s kódem
1 590 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trivo
Látkový, šedý, 3x39 l
(261)
Skladem
1 516 Kč
s kódem
1 783 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, hnědý, 79 l
(244)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 071 Kč
s kódem
1 260 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, bílý, 20 l
(184)
Skladem
2 179 Kč
s kódem
2 564 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Látkový/plastový, bílý, 20 l
(148)
Skladem
Poslední kousky
1 954 Kč
s kódem
2 299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 50 ks
Oblíbené
Wenko
Kolíčky na prádlo v sadě
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, šedý, 79 l
(139)
Skladem
Poslední kousky
1 210 Kč
s kódem
1 424 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový/bambusový, hnědý, 43 l
(99)
Skladem
900 Kč
s kódem
1 059 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ochranné košíky na praní podprsenek v sadě
2 ks, bílé, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Skladem
Poslední kousky
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trivo
Látkový, šedý, 3x39 l
(231)
Skladem
Poslední kousky
1 856 Kč
s kódem
2 184 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bahari
Látkový, šedý, 79 l
(198)
Skladem
1 453 Kč
s kódem
1 709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Canguro
Látkový, šedý, 65 l
(95)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
s kódem
635 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 7 ks
Oblíbené
Wenko
Klipy na sušení ponožek v sadě
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, černý, 20 l
(84)
Skladem
Poslední kousky
1 783 Kč
s kódem
2 098 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cordoba
Látkový, šedý, 68 l
(83)
Skladem
Poslední kousek
784 Kč
s kódem
922 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Ochranná síťka na žehlení
Látková, modrá, 40x60 cm
(1018)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Látkový/plastový, černý, 20 l
(44)
Skladem
Poslední kousky
2 341 Kč
s kódem
2 754 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Maximex
Míčky na praní k odstranění nečistot v sadě
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
171 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Matně černý, kovový, délka sušicí plochy 18 m
(99)
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík na kolíčky
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Skladem
230 Kč
s kódem
271 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Cora
Látkový, šedý, 63 l
(47)
Skladem
1 130 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Twin
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 1 m
(306)
Skladem
476 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Adria
Látkový, bílý, 48 l
(76)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trio
Látkový, šedý, 3x43 l
(78)
Skladem
Poslední kousek
789 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Nástěnný, bílý, plastový, délka sušicí plochy 21 m
(140)
Skladem
774 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Butterfly
Nástěnný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 3,5 m
(79)
Skladem
887 Kč
s kódem
1 044 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Adria
Látkový, černý, 48 l
(97)
Skladem
666 Kč
s kódem
784 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Stolička na žehlení prádla
Kovová, modrá, 47x45 cm, výška 91,5 cm
(38)
Skladem
1 533 Kč
s kódem
1 804 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sušák na prádlo Twin Extendable
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 2 m
(192)
Skladem
669 Kč
s kódem
787 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Candy
Plastový, červený, 20 l
(26)
Skladem
Poslední kousek
1 522 Kč
s kódem
1 790 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, černý, 43 l
(33)
Skladem
Poslední kousky
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Maximex
Sušák na prádlo
Závěsný, ve stříbrné barvě, kovový
(33)
Skladem
468 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sušák na prádlo Profi Extra
Ve stříbrné barvě, kovový, délka sušicí plochy 15 m
(49)
Skladem
Poslední kousky
3 148 Kč
s kódem
3 704 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koš na prádlo Wing
Plastový, bílý, 33 l
(94)
Skladem
2 260 Kč
s kódem
2 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Corno
Látkový, 3x43 l
(75)
Skladem
821 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo
Závěsný, šedý, kovový
(84)
Skladem
1 019 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Bambusa
Bambusový, v přírodní barvě, 55 l
(47)
Skladem
1 777 Kč
s kódem
2 090 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Loft
Látkový, černý, 115 l
(33)
Skladem
1 393 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Sušák na prádlo Jumbo
Nástěnný, šedý, plastový, délka sušicí plochy 15 m
(49)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koš na prádlo Trio Ecori
Látkový, černý, 3x35 l
(39)
Skladem
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Žehlicí podložka
Látková, v matně stříbrné barvě, 65x100 cm
(60)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
2
Načíst další
Související kategorie
Sušáky na prádlo
Koše na prádlo
Žehlicí prkna
Příslušenství na praní
Příslušenství na žehlení
Potahy na žehlicí prkna