Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Úklid a organizace
Praní a žehlení
Příslušenství na praní
Příslušenství na praní
...
Praní a žehlení
Příslušenství na praní
Příslušenství na praní dle vašeho výběru
Vybrané oblíbené kategorie
Odžmolkovače
Filtry
2
Skladem
Akce a slevy
Premium
Barva
Sortiment
Materiál
Šířka
+ Další (5)
Wenko
Maximex
8 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Maximex
Míčky na praní k odstranění nečistot v sadě
2 ks, zelené, 6x6 cm, výška 6 cm
(84)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
171 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Košík na kolíčky
Modrý, 17x10 cm, výška 19 cm
(72)
Skladem
230 Kč
s kódem
271 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Váleček na chlupy
Bílý
(109)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 7 ks
Oblíbené
Wenko
Klipy na sušení ponožek v sadě
7 ks, 4x1 cm, výška 7,5 cm
(387)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
32 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 50 ks
Oblíbené
Wenko
Kolíčky na prádlo v sadě
50 ks, 1x30 cm, výška 7 cm
(232)
Skladem
193 Kč
s kódem
227 Kč bez kódu
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Síťka na praní prádla
Bílá, 60x32 cm
(281)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Ochranné košíky na praní podprsenek v sadě
2 ks, bílé, 21x11 cm, výška 12 cm
(275)
Skladem
Poslední kousky
258 Kč
s kódem
303 Kč bez kódu
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
Související kategorie
Sušáky na prádlo
Koše na prádlo
Žehlicí prkna
Příslušenství na žehlení
Potahy na žehlicí prkna