Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Produkty
Produkty
Domů
Produkty
Produkty skladem
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
1
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
Skladem
32 311 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Háčky v sadě Fixeo
2 ks, bez vrtání, kovové, v matně zlaté barvě
(2)
Skladem
76 Kč
s kódem
89 Kč bez kódu
45 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Zrcadlo Tab
Kosmetické, ø 18 cm
Skladem
Poslední kousky
661 Kč
s kódem
778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Mila Home
Běhoun Matcha Latte
Pratelný, syntetický, bez vlasu, zelený, 60x230 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 002 Kč
s kódem
1 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Brushed
2 ks, flanelové, zakládací, 50x75 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Pappelina
Vnitřní a venkovní koberec Effi Mustard
Oboustranný/pratelný, syntetický, bouclé, bez vlasu, v hořčicové barvě, 60x125 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
3 399 Kč
s kódem
3 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Allstar
Koupelnová polička Quick-Fit
Bez vrtání/rohová, plastová, bílá
(5)
Skladem
Poslední kousky
458 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Béžový, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
GTV
Žárovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlečení Natural
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, v přírodní barvě, 135x200 cm
(48)
Skladem
Poslední kousek
4 130 Kč
s kódem
4 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Casa Selección
Rohožka Geranio
Z kokosového vlákna, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Balvi
Šperkovnice Wood
Dřevěná/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
773 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Zone
Lucerna Firefly
Kovová, ø 22 cm, výška 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 362 Kč
s kódem
2 779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Soleimio
Jutové, s potiskem, ø 38 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
98 Kč
s kódem
115 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Závěsné svítidlo Latika
V přírodní barvě, z mořské trávy, ø20x42 cm
Skladem
Poslední kousek
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Gingham
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousek
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Guyana
Omyvatelný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Odkládací mřížka
Kovová
(102)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Leandra
Gumová, bílá/šedá, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Kurt
V měděné barvě, kovové, ø28x26 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Šálek Columbine
Porcelánový, na cappuccino/na latte, bílý/růžový, 300 ml
(8)
Skladem
380 Kč
s kódem
447 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Wenko
Sprchový set Softwater
S ruční sprchou/s posuvným držákem, z nerezové oceli, v leskle stříbrné barvě, 70 cm
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
s kódem
1 363 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Sprchová hadice
Ve stříbrné barvě, 125 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Jídelní židle Alocs
Z dubového dřeva, žinylková, matná, béžová/v přírodní barvě
(1)
Skladem
10 634 Kč
s kódem
12 511 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Allium
350 ml, keramický, béžový
(2)
Skladem
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Cotonet
S vůní limetky/s vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní magnólie, doba vůně 8 týdny, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Beton Cire
Plastové, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Metaltex
Držák na hrnky Lava
Z nerezové oceli, černý, ø 19 cm, výška 36 cm
(6)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Koberec Marble
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle růžový/ve zlaté barvě, ø 120 cm
(3)
Skladem
1 376 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Costa Nova
Talíř Brisa
Servírovací, z kameniny, bílý/modrý/ve zlaté barvě
(18)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 062 Kč
s kódem
1 249 Kč bez kódu
312 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Dětské noční světlo Fizz Winston
Modré, silikonové, LED, noční, na baterky/na USB, ø10x11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Ubrus Charm
Bavlněný, s květinovým vzorem, béžový, 140x270 cm
(1)
Skladem
1 929 Kč
s kódem
2 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Potravinová krabička Cirqula
Černá, 750 ml
(90)
Skladem
Poslední kousek
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Dakls
Vánoční ozdoba Swan
Plastová, 10 cm
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mepal
Dětský svačinový box Disney princess
S vidličkou, plastový, růžový/tyrkysový, 750 ml
(2)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
545 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Opviq lights
Nástěnné svítidlo Pacali
Bílé, kovové, LED, 56x24x14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
824 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, hnědé, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, žluté, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
603 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Pantone
Šálek Orange 021
Porcelánový, na espresso, oranžový, 120 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brabantia
Potah na žehlicí prkno Denim Black C
Bavlněný, černý, 124x45 cm
(5)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
402
403
404
...
674
Načíst další