Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Domů
Produkty
Domů
Produkty
Luxusní produkty
Nábytek
Bytové doplňky
Kuchyňské potřeby a stolování
Koupelnové vybavení
Koberce a rohožky
Textil
Svítidla
Úklid a organizace
Dekorace
Zahrada
Pro děti
Domácí mazlíčci
Volný čas a zábava
Filtry
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Designový styl
Materiál
Vzorek látky
Cena
+ Další (7)
52 972 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Leitmotiv
Stolní lampa Enchant
Růžová, kovová, s ohybatelnou konstrukcí, 18x18x30 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Descanso
Povlečení Chaja
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, růžové/béžové, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 27. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Foutastic
Župan Cappa
Velikost L, bavlněný, růžový
(5)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský přehoz Soft as a Cloud
Růžový, 150x200 cm
(4)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Maya
3 ks, 360 ml, keramické, na latte
(5)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská nástěnná dekorace Teddy
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Evila Originals
Obrazy v sadě Vintage
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(267)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Úložné boxy v sadě Inge Paper Laminate
3 ks, s víkem, kartonové, šedé, 31x47x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Talíře v sadě Snowflake
4 ks, dezertní , ø 22 cm, z kameniny, modré
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Abstract Faces
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 45x45 cm
(204)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boltze
Závěsné vánoční dekorace v sadě Gerda
4 ks, kovové, ø 30 cm
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ladelle
Salátový příbor Capri
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Playmobil
Dětský polštářek Stripes
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/modrý, 15x48 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEIFHEIT
Mop Clean Twist Disc Mop Ergo
Rotační, s kbelíkem
(119)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Sada na čištění obuvi
Hnědá
(53)
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Nádoba pro vaření v páře
19x26 cm, silikonová
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Stripe
4 ks, 450 ml
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 547 ml, na whiskey
(75)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 230 ml, na víno
(148)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
167 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Váza Kuki
Ručně vyrobená, skleněná, ø 14 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Džbán Abeille
Skleněný, 1 l
(43)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
26x30,5 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 15x21/na fotku 20x25
(2)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Prodloužení světelného řetězu Marcus
Černé, plastové, LED, solární, na dálkové ovládání, IP44, délka 300 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
simplehuman
Pytle na odpadky v sadě J
100 ks, stahovací, 45 l
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
Premier Housewares
Stolička Heva
Z kaučukového dřeva, v přírodní barvě, výška 44 cm, nosnost 40 kg
(1)
Doručíme od 27. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svícny v sadě
3 ks, z umělého kamene
(1)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 855 cm
(34)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Reality
Světelný řetěz Ember
Plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 600 cm
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Chrissline
Černý, z gumy, LED, do zásuvky, IP44, délka 10 m
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Love Story
Pelíšek Patchy
Pro psa, kulatý, světle hnědý, ø 60 cm
(5)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Leitmotiv
Stolní lampa Summer Globe
Světle modrá, skleněná, ø16x20 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Royalty Mascot
Pratelný, syntetický, bez vlasu, světle růžový, 100x160 cm
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Polarbox
Chladicí box Pop
Světle zelený, 20 l, plastový
(131)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Addis
Odpadkový koš Sensor
Bezdotykový, ocelový, světle šedý, 8 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Žárovka Light
E27, 2000 K, 4 W, stmívatelná, ø 6,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Závěs
Termo/odhlučňovací, do dveří, šedý/ve stříbrné barvě, 80x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Vánoční ozdoby v sadě Peo
3 ks, textilní, 4 cm
(2)
Skladem
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Posy
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
333 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Styler
Obraz Cowgirl
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Fringilla
60x80 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
289
290
291
...
537
Načíst další