Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil na prodejně Dobrovíz u Prahy
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Na prodejně Dobrovíz u Prahy
177 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Šedý, ø 30 cm
(17)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Hnědý, ø 30 cm
(6)
Skladem
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Greta
Na zip, strukturovaný, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Crepuscule
Zatemňovací, závěsný systém tyč, světle šedý, 140x260 cm
(2)
Skladem
677 Kč
s kódem
797 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Occult
Zatemňovací, závěsný systém tyč, černý, 135x240 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x240 cm
(6)
Skladem
416 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závěsný systém tyč, šedá, 140x240 cm
(9)
Skladem
229 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Micropolar
Termo/dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, béžový, 135x260 cm
(14)
Skladem
532 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Telma
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, bílá, 140x240 cm
(12)
Skladem
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Natural
Lněný, zakládací, 70x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 113 Kč
s kódem
1 309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Absolu
Dimout, závěsný systém tyč, z mikrovlákna, vínový, 140x260 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Polštář Fill
Do dekoračních polštářů, 30x50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
604 Kč
s kódem
710 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, modrá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Doručíme od 27. 10. 2026
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Largs
Světle modrá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Non Stitched
S výplní z mikrovlákna, na spaní, 40x60 cm
(28)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Prostírání v sadě Uya
2 ks, z mořské řasy, kostkovaná, 33,5x49 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
330 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Lark
Okrově žlutá/hnědá, 130x160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
541 Kč
s kódem
637 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 70x90 cm
(31)
Skladem
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 45x45 cm
(170)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 40x40 cm
(47)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Non Stitched
S výplní z mikrovlákna, na spaní, 50x70 cm
(61)
Skladem
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Carbon Medium
Celoroční, 140x200 cm
(26)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 43x43 cm
(247)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Polštář Inner
Do dekoračních polštářů, 50x50 cm
(40)
Skladem
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Polštář Carbon
Na spaní, 60x60 cm
(12)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Essentials
Přikrývka Medium
Celoroční, 200x200 cm
(101)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, khaki, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, šedobéžový, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(80)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, tmavě modré, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 422 Kč
s kódem
2 849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Really Nice Things
Dekorační polštář Prada
Černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(24)
Skladem
960 Kč
s kódem
1 129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, zakládací, 50x70 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Závěs Natural
Závěsný systém tyč, lněný, v přírodní barvě, 140x170 cm
(3)
Skladem
1 852 Kč
s kódem
2 179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Deka Gallery
Zelená/fialová, 125x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 223 Kč
s kódem
1 439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Melange
Lněný, 40x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
560 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Melange
Lněný, 40x200 cm
(6)
Doručíme od 18. 11. 2026
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Dekorační polštář Sakala
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice English Meadow
Bavlněná, modrá, 19x31 cm
(7)
Skladem
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(2)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
1
2
3
4
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil