20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 939 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x70 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Pastel Dots
S puntíky, bílý/světle šedý, 180x200 cm
(5)
Skladem
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie "Red heart"
Bavlněná, červená, 70x140 cm
Skladem
222 Kč
s kódem
277 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ilsa
Z mořské trávy, ø 38 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Filumi
Potah Talo
Na křeslo, 70 cm, světle šedý
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Universe of Sleeping
Přikrývka Capella Cool
S péřovou výplní, letní, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 599 Kč
s kódem
3 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, žluté, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 100x135 cm
(6)
Skladem
527 Kč
s kódem
659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Dario
S pruhy, bílý, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousek
612 Kč
s kódem
765 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, šedá, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
871 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Zástěra My Kitchen
Bavlněná, šedá
(5)
Skladem
Poslední kousky
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Mila Home
Přehoz Pique
Bavlněný, hnědý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Mylene
Prošívaný, s beránkem, světle zelený, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 220x200 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, šedé, 140x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Dreamy
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na zip, flanelové, 140x200 cm
Skladem
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení Floret
Na dvoulůžko/prodloužené, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 200x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 271 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x100 cm
(21)
Skladem
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Gigi
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, zelené/krémové, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
975 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
370 Kč
s kódem
463 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Sprchový závěs Gallery
S geometrickým vzorem, světle šedý, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 079 Kč
s kódem
1 349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nacha
S příměsí lnu, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
296 Kč
s kódem
370 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě modré, 160x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, modrý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(3)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lattice Cut
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, sametové, s ornamentem/strukturovaný, krémové/šedobéžové, 230x220 cm
(4)
Skladem
1 247 Kč
s kódem
1 559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, v hořčicové barvě, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Roba
Dětské prostěradlo Lil Planet
Napínací, do postýlky, z bio bavlny, zelené, 140x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
s kódem
592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Dekorační polštáře v sadě Mid Century
2 ks, z materiálu bouclé, žluté, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
255 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, modrá, 150x200 cm
(20)
Skladem
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské prostěradlo Lost In Space
Napínací, na jednolůžko, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr prostěradla (3)
-20 % s kódem
Bianca
Koupelnová předložka Aspen Bobble
Pratelná, zelená, 50x80 cm
(2)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnědé/béžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mila Home
Závěsy v sadě Abstract Gold
2 ks, závěsný systém kolejnice, s abstraktními vzory/se vzorem kamene, šedé/ve zlaté barvě, 140x260 cm
Skladem
Poslední kousek
1 759 Kč
s kódem
2 199 Kč bez kódu
1 100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Soft as a Cloud
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, z mikrovlákna, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z mikroplyše, černý, ø 25 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Good Morning
Povlečení Plain Flanel
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, teplé, flanelové, zelené, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 215 Kč
s kódem
1 519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 240x220 cm
(6)
Skladem
1 246 Kč
s kódem
1 558 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Bow"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, béžová, 18x30 cm
(1)
Skladem
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, béžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
751 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, antracitové, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
414 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
57
58
59
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil