20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 946 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Brushed
2 ks, flanelové, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Hanaia
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Butter Kings
Deka a povlak na polštář v sadě Cabin In The Mountain
Prošívaná, z bavlněného saténu, černobílá, 140x200 cm
(1)
Skladem
2 039 Kč
s kódem
2 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Luca
Hnědá, 60x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Záclona Muscat Waffle
Závěsný systém tyč, béžová, 140x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník Light Grey
Vaflový, s příměsí lnu, světle šedý, 50x70 cm
(13)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sparkle
Sametový, s vánočním motivem, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Circles
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, světle hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
691 Kč
s kódem
864 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Utěrky v sadě Louie
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
211 Kč
s kódem
264 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 5 ks
Bébé Douceur
Žínky v sadě Gauge
5 ks, růžové, mušelínové, 11x11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Shaki
Pratelná, textilní, béžová, 50x80 cm
(4)
Skladem
474 Kč
s kódem
593 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Fiori
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 863 Kč
s kódem
2 329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
noo.ma
Povlak na polštář Oba
Z bavlněného saténu, na knoflíky, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Larsson Geo
Šedá, 18x88 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
My House
Ručník Valencia
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě růžový, 240x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 167 Kč
s kódem
1 459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sunny
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
727 Kč
s kódem
909 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na jednolůžko, jersey, žluté, 90x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/šedé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Andrea Simone
Přikrývka Carezza
Celoroční, 200x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 711 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
JUNA
Zástěra Christmas Fable
S vánočním motivem, tmavě zelená
Skladem
Poslední kousky
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Zig Zag
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zástěra Two-tone
Bavlněná, červená
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, světle šedá, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Ručník White
Vaflový, s příměsí lnu, bílý, 50x70 cm
(2)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Descanso
Povlečení Fiori
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 111 Kč
s kódem
2 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě So Soft Easy Iron
4 ks, z mikrovlákna, zakládací, 50x75 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
92 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Wigiwama
Dětský pohovkový polštář Bear
Z textilie bouclé, světle hnědý, šířka 37 cm, váha 400 g
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Corded Leaves
Na jednolůžko, na knoflíky, z žakáru, strukturovaný, šedobéžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, khaki, 90x190 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Tile Stone
Pratelná, bílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Koupelnová předložka Retro
Pratelná, z bio bavlny, světle žlutá/fialová, 50x80 cm
Skladem
Poslední kousky
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 14,5x24,5 cm
Skladem
Poslední kousky
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Rex London
Utěrka Cherry
Bavlněná, oranžová/světle růžová, 70x50 cm
Skladem
215 Kč
s kódem
269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Cotton Percale
2 ks, z bavlněného perkálu, zakládací, 50x75 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Koupelnová předložka Jule
Béžová, 60x60 cm
(8)
Skladem
855 Kč
s kódem
1 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, světle hnědý, 30x50 cm
(4)
Skladem
95 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Roba
Dětská deka Seashells
Pletená, z bio bavlny, modrá, 80x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
s kódem
592 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oyo Concept
Přehoz Trenza
Modrý, 200x220 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
3 607 Kč
s kódem
4 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, světle modré, 150x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
1
...
86
87
88
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil