Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 516 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Obraz Plaza
140x45 cm, tištěný, na plátně
(9)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Obal na květináč Alice
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, černý, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na dvoulůžko/prodloužený, na knoflíky, bavlněný, v lososové barvě, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, světle modré, 2x malý ručník (30x30)
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Goose
Dřevěná, vhodný věk 10m+
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Valoa Autumn
Vonná, sojová, s vůní bergamotu, doba hoření 45 h, počet knotů 1 ks, ø 9,5 cm, výška 9 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Üçgen
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, světle růžové, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, béžové, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 23,5 cm, výška 121 cm
(4)
Doručíme od 20. 10. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 22. 10. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 230x220 cm
(29)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
445 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícny v sadě Sanga
9 ks, skleněné
(3)
Skladem
757 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Gentrim
Vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
757 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Prodloužení světelného řetězu Link
Černé, plastové, LED, IP44, délka 500 cm
(1)
Skladem
757 Kč
s kódem
890 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
891 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoska
400 ml, na jídlo, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
757 Kč
s kódem
891 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
891 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
-15 % s kódem
Wenko
Zrcadlo Quadro
Kosmetické, s věšákem, 14x19,5 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
758 Kč
s kódem
892 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
760 Kč
s kódem
894 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Zrcadlo Tower
Kosmetické, ø 17,5 cm
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
761 Kč
s kódem
895 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, šedý, 120x170 cm
(11)
Skladem
762 Kč
s kódem
897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 120x170 cm
(3)
Skladem
762 Kč
s kódem
897 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Blomus
Svícen Aro
Adventní, kovový
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(20)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Blomus
Svícen Aro
Adventní, kovový
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Olica
Bavlněný, červený, 40x60 cm
(3)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(3)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Glam
Na kosmetiku, plastový, bílý, 27x17 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Konvice na čaj Diva
1,5 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mandalorian & Grogu
Vhodný věk 3+, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, černé, 200x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Skladem
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
...
167
168
169
...
240
Načíst další