Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle modrá, 150x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, šedé, 135x200 cm
(97)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle šedý, 200x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, tmavě zelená, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, žlutá/šedá
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, modrý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(3)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, krémová, 150x200 cm
(18)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, modrá, 70x120 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Wisteria
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/fialové, 200x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle růžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Svíčka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní bazalky/s vůní rebarbory, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Remember
Propiska Paul
(2)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Multifunční polštářek
Modrý, 33x33 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
930 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Cestovní polštářek
Modrý, 20x32 cm
(10)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 48x30 cm
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Popelník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Skladem
495 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Eliot
Kamenný
(7)
Skladem
215 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Basel
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Boltze
Svícny v sadě Linga
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(5)
Skladem
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boltze
Svíčky v sadě Eloro
4 ks, s velikonočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětské prostírání Malla
Z mořské trávy, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Prostírání Mala
S příměsí juty, 35x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(29)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
1
...
146
147
148
...
190
Načíst další