Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 497 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Doručíme od 15. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Velikost polštáře (2)
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
372 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
376 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Prostírání Christmas Print
Lněné, pratelné, s vánočním motivem, s potiskem, 35x40 cm
Skladem
Poslední kousek
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát Žádná bouřka netrvá věčně
21x30 cm
(1)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát Život začíná po kafi’
21x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Mini Giraffe
Vhodný věk 7+
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Papírové skládačky Mini Bear
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Organizér WOW
Na dokumenty, plastový, 25x33 cm, výška 4 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek Saga
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Rani
20 ks, papírové, s geometrickými vzory/s ornamenty, 25x25 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
10 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek Kylie
Textilní, s puntíky, 40x40 cm
(52)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, oranžové, 90x200 cm
(9)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, šedé, 90x200 cm
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, béžové, 90x200 cm
(13)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě modré, 90x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené/šedé, 90x200 cm
(7)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, tmavě šedé, 90x200 cm
(8)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí Rake
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dětská konvička
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Odpuzovač hmyzu
Ø 17 cm, výška 11,5 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 15 cm, výška 12 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Vodní květináč
Plastový, ø 12 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Bloomingville
Svícen Bess
Polyresinový
(3)
Skladem
332 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sušená rostlina Afina
10x10 cm, výška 93 cm
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Sušená rostlina Olise
10x10 cm, výška 93 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abas
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Obal na květináč Avo
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brandani
Sklenička Bacco
160 ml, na víno
(7)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
78
79
80
...
94
Načíst další