Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 981 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Foutastic
Župan Mia Waffle
Velikost L, bavlněný, šedý
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě
2 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Mia Waffle
Velikost L, bavlněný, bílý
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Foutastic
Župan Mia Waffle
Velikost M, bavlněný, šedý
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, modré, 140x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Přehoz Lines
Bavlněný, zelený, 240x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
3 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle růžové, 160x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
12 ks, plastová, 20x13 cm, výška 15 cm
Skladem
399 Kč
33 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštáře v sadě Rome Velvet
2 ks, zelené, 50x55 cm
Skladem
Poslední kousek
3 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, žlutý, ø 13 cm
Skladem
Poslední kousek
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, růžový, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
2 469 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, černý, 42x42 cm
Skladem
Poslední kousky
2 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(2)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Ponožky
Velikost 36-40, pánské/dámské/unisex
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Svíčka Fresh Basil & Rhubarb
Vonná, sojová, s vůní bazalky/s vůní rebarbory, doba hoření 35 h, počet knotů 1 ks, ø 7 cm, výška 8,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Remember
Propiska Paul
(2)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Remember
Propiska Paul
(1)
Skladem
Poslední kousek
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Maximex
Opěrný polštář
Šedý, 76x40 cm
(21)
Skladem
1 234 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Multifunční polštářek
Modrý, 33x33 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
588 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Korouhev Cat
Kovová, 40x50 cm, výška 170 cm
(15)
Skladem
930 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Cestovní polštářek
Modrý, 20x32 cm
(10)
Skladem
589 Kč
Do košíku
Do košíku
Maximex
Nahřívací polštářek
Černý, 48x30 cm
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Zarážka na knihy Book Guard
Kovová
(12)
Skladem
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Popelník Pebble
Ø 14 cm, výška 4,5 cm
(39)
Skladem
495 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, kovový, černý, 31x15 cm, výška 16 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
2 132 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, kovový, bílý, 31x15 cm, výška 16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
2 487 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Campingaz
Gril Stove 360
Plynový, ø 35 cm
Skladem
Poslední kousky
3 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Nástěnná dekorace Jaime
Látková/bambusová, výška 72 cm
(6)
Skladem
2 706 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Eliot
Kamenný
(7)
Skladem
215 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Lucie
Polyresinový
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 002 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Basel
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Zahradní lavice Retro
Dřevěná, v přírodní barvě, nosnost 270 kg, šířka 77 cm, hloubka 150 cm, výška 81 cm
Doručíme od 12. 10. 2026
4 229 Kč
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 49x58 cm, výška 82 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
1 155 Kč
Do košíku
Do košíku
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x100 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Boltze
Svícny v sadě Linga
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(5)
Skladem
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Boltze
Svíčky v sadě Eloro
4 ks, s velikonočním motivem, počet knotů 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville Mini
Dětské prostírání Malla
Z mořské trávy, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
211
212
213
...
271
Načíst další