Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 079 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Gentlemen's Hardware
Skleničky v sadě
5 ks, 44 ml, na panáky
(13)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Konvička na zalévání Cat
Porcelánová, 520 ml
(13)
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě Ada
2 ks, šedé, 14x19 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
531 Kč
266 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 330 ml
(13)
Skladem
409 Kč
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Premium
La Rochére
Sklenička Belle-Ile
290 ml, na víno
(13)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Venkovní teploměr Ladybird
(13)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Optic
Na zip, s geometrickým vzorem/3D, 43x43 cm
(13)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Světle zelený, 50x70 cm
(13)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribble
Z mikroplyše, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
V cihlové barvě, 180x220 cm
(13)
Doručíme od 29. 10. 2026
367 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 18. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bluey
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(24)
Skladem
925 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ilsa
Z mořské trávy, ø 38 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
(29)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 200x200 cm
(20)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Unicorn "Pastel Rainbow"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(25)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Anniversary
Z recyklované bavlny, hnědá, 130x160 cm
(31)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 20x20 cm, výška 3 cm
(21)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, šedá, 18x28 cm
(17)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(21)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, modré, 50x70 cm
(17)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Etnik
Černý/béžový, 170x210 cm
(26)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(26)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, výška 17,5 cm
(26)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Panenka Milly
Vhodný věk 2+, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(11)
Skladem
816 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Plážová osuška Hot Dog
Bavlněná, s pruhy, oranžová, 76x160 cm
(11)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Šedá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Dres
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
593 Kč
297 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Reinbek
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x6x30 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr Bee
(11)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, ø 160 cm
(11)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(11)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
LEGO®
Zápisník
352 str., linkovaný
(11)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Djeco
Nafukovací míč Fish
Ø 33 cm
(11)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
20
21
22
...
190
Načíst další