Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 082 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Dakls
Ubrus
S květinovým vzorem, hnědý, 60x60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
107 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Gingko
29x41 cm
(5)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace
Červená, keramická, LED, na baterky, 11x7x11 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, růžový, na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Cattara
Gril Piran
Na dřevěné uhlí/přenosný
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
684 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Purity
Bavlněná, modrá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Spirale
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
(8)
Skladem
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Star Trading
Světelná dekorace Freddy
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 8,5x4,5x14 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlněná, ve zlaté barvě/v přírodní barvě, 125x150 cm
(9)
Skladem
588 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Lyngby Glas
Sklenice v sadě Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědá, 150x200 cm
(6)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x14x55 cm
(6)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(6)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlečení Namaste
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala/s potiskem, bílé/růžové, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Deka Teddy
Z mikroplyše, hnědá, 170x130 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, hnědý/béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Hermia
Sklenice v sadě Nova
18 ks
(4)
Skladem
Poslední kousky
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(4)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Fun
Syntetický, shaggy, kulatý, černý/krémový, ø 120 cm
(4)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, béžová, 150x200 cm
(4)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Cattara
Kryt na ohniště
Látková, 93x93 cm, výška 58 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
456 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
My House
Povlečení Rachel
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, nežehlivé, z mikrosaténu, s potiskem/s květinovým vzorem, 140x200 cm
(4)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Inu
Froté, taupe, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
786 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Hübsch
Váza Smoked
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 15 cm, výška 30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
912 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dětský svačinový box Little Farm by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/světle zelený, 750 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Gentrim
Vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousky
890 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Plážová osuška Free
Dětská, sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 75x150 cm
(4)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Váza Inu
Ručně vyrobená, skleněná, světle šedá, ø 11 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Irving
Ručně malovaná, z kameniny, 7,5x10,5 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Grid
2 ks, froté, bavlněné, černobílé, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
sada 12 ks
Love Story
Sáčky na exkrementy
Černé
(4)
Skladem
209 Kč
17 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Cotton House
Povlečení Jasana
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s pruhy, modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Stojánek na mobil Puppy
Plastový, 10x4 cm, výška 9 cm
(4)
Skladem
214 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Saturnus
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(4)
Skladem
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, ø 17 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roba
Usínáček Lil Planet
Mušelínový, praní na 40 stupňů, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Garden Pleasure
Zahradní koš
(4)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
1
...
62
63
64
...
190
Načíst další