Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 418 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Soft Jasmin
S vůní jasmínu, objem 200 ml, ø 8 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
517 Kč
s kódem
608 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev Explorer
850 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
842 Kč
s kódem
990 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Linora
3 ks, 450 ml, keramické, v lososové barvě/krémové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 232 Kč
s kódem
1 449 Kč bez kódu
483 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Obraz Sunny Bouquet
56x75 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
917 Kč
s kódem
1 079 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Holm
Nůž
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 052 Kč
s kódem
1 238 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bredemeijer
Sklenice v sadě Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Termohrnek Ellipse
350 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
628 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set kuchyňské rukavice a chňapky Gourmet
2 ks, zelený, 18x30 cm
(1)
Skladem
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Cloe
3 ks, 460 ml, keramické
(1)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
s kódem
1 045 Kč bez kódu
348 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 32 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Zerdan
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
472 Kč
s kódem
555 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Cloe
3 ks, 460 ml, keramické, modré/béžové
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 045 Kč
s kódem
1 229 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Angels Charm
S vůní bergamotu/s vůní palisandru
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Zavlažovací koule
Skleněná, 197 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
225 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Váza Vera
Skleněná, černá, ø 21 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
615 Kč
s kódem
724 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání
Kovová, 1 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
748 Kč
s kódem
880 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
464 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, khaki, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Styler
Obraz Pink Aura
70x100 cm, tištěný, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Lolly Cream
Syntetický, se střední délkou vlasu, slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 308 Kč
s kódem
1 539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Paula
280 ml, keramický, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
297 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Světelný řetěz Carlisle
Hnědý, z umělého ratanu, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 180 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zrcadlo Marco
Nástěnné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 069 Kč
s kódem
1 258 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Kapesní nůž Mushroom
Houbařský, z nerezové oceli, rukojeť: dřevo
(1)
Skladem
Poslední kousek
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Stojan na víno Fondi
Dřevěný, počet lahví 12
(1)
Skladem
467 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Gourmet
Šedá
(1)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Cadeo
Modrá/růžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
490 Kč
s kódem
576 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
The Poster Club
Plakát The Cat’s In The Bag – Chloe Purpero Johnson
30x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, zelená, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka DeWitt
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
418 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Povlak na polštář Shadow
Bavlněný, na zip, s abstraktním vzorem, 40x60 cm
(1)
Skladem
926 Kč
s kódem
1 089 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, bílé, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 096 Kč
s kódem
1 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Difuzér Flor de Vainilla
S vůní vanilky, doba vůně 8 týdny, objem 125 ml, ø 7 cm, výška 23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
484 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 614 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo Cassini
Kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 2x, ø 15 cm
(1)
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Swing
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 120x170 cm
(1)
Skladem
1 101 Kč
s kódem
1 295 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
1
...
109
110
111
...
238
Načíst další